Zamknij

Antek Królikowski na zdjęciu z dzieciństwa. Towarzyszy mu brat i słynna mama

Sylwia Wamej
20.02.2020 14:57
Antek Królikowski
fot. Instagram.com/ Antek Królikowski

Jan Królikowski, młodszy brat Antka Królikowskiego złożył mu życzenia urodzinowe, publikując urocze zdjęcie z dzieciństwa. Braciom na fotografii towarzyszy słynna mama - Małgorzata Ostrowska-Królikowska.

Jan Królikowski opublikował zdjęcie z dzieciństwa z Antkiem Królikowskim

Jan Królikowski złożył życzenia urodzinowe starszemu bratu - Antkowi Królikowskiemu, publikując urocze zdjęcie z dzieciństwa. Na fotografii bracia pozują ze znaną mamą - Małgorzatą Ostrowską -Królikowską. "@antek.krolikowski możesz sobie udawać bedboja, ale ja i tak wiem, że w środku jesteś nadal tym kochanym, uśmiechniętym dzieciakiem. Sto lat, młodszy o tydzień starszy bracie, buziaki" - napisał Jan Królikowski.

Do życzeń dołączyła się też Małgorzata Ostrowska-Królikowska, zostawiając emotikony serduszek. Urocze zdjęcie braci z dzieciństwa skomentowała Joanna Jarmołowicz. Aktorka, która ma syna z Janem Królikowskim, była kiedyś związana z jego bratem - Antkiem.

Antek Królikowski zagrał główną rolę w filmie "Bad Boy" Patryka Vegi

Warto podkreślić, że Antka Królikowskiego zobaczymy niedługo na dużym ekranie w filmie "Bad Boy" w reżyserii Patryka Vegi. Film pojawi się w kinach 21 lutego.

Zagłosuj

Masz rodzeństwo?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/SW