Zamknij

Antek Królikowski na zdjęciu ze znajomymi. Fani oburzeniu: "O dwóch za dużo"

Patrycja Chudolińska
30.03.2020 13:44
Antek Królikowski
fot. Instagram/@antek.krolikowski

Antek Królikowski zbulwersował fanów ostatnio opublikowanym zdjęciem. Widzimy na nim aktora i jego znajomych: Roberta Wabicha, Mateusza Jordana-Młodzianowskiego oraz Arkadiusza Smoleńskiego. Internauci zarzucili Antkowi niestosowanie się do zasad "domowej kwarantanny".

Antek Królikowski pokazał zdjęcie ze znajomymi

Antek Królikowski opublikował nowe zdjęcie na swoim profilu na Instagramie. Media społecznościowe aktora obserwuje ponad 400 tys. osób. Na fotografii widzimy aktora i jego znajomych z planu serialu "W rytmie serca".

- Hazardziści z Kazimierza #wrytmieserca #kasyno #hazard #serial - napisał w opisie Antek Królikowski.

Mężczyźni wyraźnie dobrze spędzają razem czas, a od zdjęcia bije pozytywna energia. 31-letni gwiazdor nie spodziewał się tak negatywnej reakcji ze strony fanów.

Fani Antka Królikowskiego oburzeni

Zdjęcie Antka Królikowskiego ze znajomymi wywołało złość internautów. Nie wszyscy zauważyli, że wspólne selfie było zrobione w styczniu na planie serialu "W rytmie serca". Niektórzy zaczęli przypuszczać, że gwiazdor spotkał się z kumplami mimo zakazów władz i akcji #zostańwdomu.

- O wy! O dwóch was za dużo Panowie. Chyba, że to zdjęcie sprzed izolacji. Proszę o dawanie dobrego przykładu.

- A gdzie "zostań w domu"?

- No to fest kwarantannę macie.

- Cztery osoby w jednym miejscu?

- Nielegalne zgromadzenie - komentowali internauci.

Praca na planach wszystkich filmów i seriali została oficjalnie wstrzymana. Antek Królikowski spędza czas kwarantanny z rodziną.

RadioZET.pl/PCh