Zamknij

Antek Królikowski nie zagra Zenka Martyniuka? Piosenkarz widziałby w swojej roli innego aktora

Redakcja
24.10.2018 13:01
Antek Królikowski nie zagra Zenka Martyniuka? Piosenkarz widziałby w swojej roli innego aktora
fot. Instagram:@antek.krolikowski

Zenon Martyniuk stał się tak popularny, że ruszyły prace nad filmem opowiadającym o jego życiu i karierze. Pod koniec września pojawiła się informacja, że w gwiazdę disco polo ma wcielić się Antoni Królikowski. Okazuje się jednak, że sam Martyniuk ma innego faworyta do tej roli. Kto zagra Zenka?

Nie ma wątpliwości, że Zenon Martyniuk jest obecnie jednym z najpopularniejszych celebrytów w kraju. Gwiazdor disco polo pojawia się na niemal każdej dużej imprezie tanecznej, coraz częściej możemy go również oglądać na ekranach telewizorów. W październiku cieszył się ze ślubu syna oraz informacji, że zostanie dziadkiem. Na rynku pojawiła się biografia piosenkarza, a on sam miał otrzymać propozycję wystąpienia w filmie. Jednocześnie ruszyła produkcja filmu o Zenku Martyniuku.

Antek Królikowski nie zagra Zenka Martyniuka?

Oczywiście informacja o powstawaniu filmu o królu disco polo wywołała spekulacje o tym, kto miałby wcielić się w głównego bohatera. Pod koniec września pojawiły się doniesienia, że casting do roli Martyniuka wygrał Antoni Królikowski. Partner Julii Wieniawy miał pokonać między innymi Jacka Braciaka i Dawida Ogrodnika. Mówiło się nawet, że Królikowski zaczął pojawiać się na koncertach lidera zespołu Akcent i podpatrywać jego zachowanie. Wiele wskazuje jednak na to, że Antoni może nie być jednak ostatecznym wyborem. Świadczy o tym wypowiedź samego Martyniuka.

Kogo Zenon Martyniuk wybrałby do swojej roli?

Zenon Martyniuk, w emitowanym przez TVP programie „Alarm” uchylił rąbka tajemnicy na temat aktorów branych pod uwagę. Zdradził również, kto według niego sprawdziłby się najbardziej.

– Ostatnio pod uwagę był brany Jacek Braciak. Właściwie można powiedzieć, że nawet bez charakteryzacji jest bardzo podobny do mnie z fryzury i z profilu. Ale mi najbardziej podoba się Dawid Ogrodnik.

Piosenkarz nie wymienił Antoniego Królikowskiego. Czyżby casting nie poszedł jednak po jego myśli? Być może niedługo pojawi się oficjalna informacja na temat aktora, który wcieli się w Martyniuka.

RadioZET.pl/gala.pl/MF