Zamknij

Antek Królikowski zmienił wizerunek. To efekt rozstania z Joanną Opozdą? [FOTO]

21.01.2021 14:47
Antoni Królikowski
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/ EAST NEWS

Antoni Królikowski rozstał się z Joanną Opozdą i najwyraźniej postanowił coś zmienić w swoim życiu. Na najnowszych zdjęciach bez trudu można dostrzec, że przeszedł metamorfozę, zapuścił brodę i zdecydował się na dłuższe włosy.

Antoni Królikowski to obecnie jeden z najbardziej rozchwytywanych polskich aktorów, który w ostatnich latach przechodzi swoisty renesans popularności. Rzecz jasna syn nieodżałowanego Pawła Królikowskiego ma na swoim koncie wiele ról, debiutował wszak niemal dwie dekady temu. Jednak dzięki zaangażowaniu w głośne produkcje Patryka Vegi stał się prawdziwym gwiazdorem. Mogliśmy oglądać go między innymi w filmie "Dywizjon 303. Historia prawdziwa", "Polityce", "Bad Boyu" czy "Pętli", od 2020 wciela się także w Karola w serialu "W rytmie serca". Nie bez znaczenia dla medialnego rozłogu był związek Antka z Julią Wieniawą oraz niedawna relacja z Joanną Opozdą.

Związek Królikowskiego i Opozdy nie przetrwał próby czasu. Choć para wyglądała na bardzo szczęśliwą, ostatecznie rozstała się. Joanna wydała oświadczenie, sprawę skomentował także Antoni. Byli partnerzy podkreślili, że nie żywią do siebie urazy i podziękowali sobie nawzajem za wspólne miłe chwile. Z pewnością jednak każde zakończenie relacji to moment trudny. Czasem w odreagowaniu pomagają odważne decyzje i życiowe zmiany. Być może to właśnie rozstanie skłoniło Królikowskiego do zmian w wyglądzie, które nie umknęły mediom.

ZOBACZ TAKŻE:  Pudelek: Joanna Opozda i Antek Królikowski rozstali się przez byłą dziewczynę aktora?

Antoni Królikowski zmienił wizerunek. Na nowych zdjęciach trudno go rozpoznać

Antoni Królikowski został jednym z ambasadorów akcji społecznej, mającej na celu wsparcie fundacji Avalon, działającej na rzecz osób niepełnosprawnych. Razem z Anną Dereszowską, Sylwestrem Wilkiem i Krzysztofem Zalewskim wziął udział w sesji zdjęciowej. Spostrzegawczym fanom nie umknął odmieniony wygląd aktora, który zapuścił włosy oraz ciemną brodę. Pojawiły się nawet głosy, że gwiazdor jest niemal nie do rozpoznania gdyby nie charakterystyczny uśmiech. Część internautów sugeruje, że Królikowski po rozstaniu postanowił wprowadzić w życiu małą zmianę. Myślicie, że to rzeczywiście efekt "nowego życia" po rozstaniu z Opozdą?