Zamknij

Antek Królikowski pokazał dziewczynę na Instagramie. Fani: „Piękni”

Sylwia Wamej
24.04.2019 11:31
Antek Królikowski
fot. Instagram.com/ Antek Królikowski

Antoni Królikowski pochwalił się w mediach społecznościowych nową dziewczyną. Fani mocno trzymają kciuki za świeżo upieczoną parę.

Antek Królikowski pokazał nową dziewczynę

Antoni Królikowski pod koniec ubiegłego roku rozstał się z Julią Wieniawą po dwóch latach związku. Byli zakochani układają sobie życie u boku innych partnerów. Julia Wieniawa związała się z muzykiem Aleksandrem Baronem. Niedługo po rozstaniu Królikowskiego i Wieniawy plotkowano, że 31-letni aktor również z kimś się spotyka. Antek Królikowski nie komentował jednak medialnych doniesień. Jednak niedawno na instagramowym profilu aktora pojawiło się zdjęcie z nową dziewczyną. Fotografię aktor opatrzył hasztagiem #partnersincrime. 

Fani gratulują Antkowi Królikowskiemu związku

Niewiele jednak wiadomo o nowej miłości Królikowskiego. Młodziutka, urocza blondynka ze zdjęcia ma na imię Kasia, jednak próżno szukać informacji na jej temat. Na Instagramie jej konto nie jest dostępne dla wszystkich. Najwyraźniej nie chce medialnego szumu wokół siebie.

Fani gratulują nowego związku, ślą złośliwości w kierunku byłej dziewczyny Królikowskiego, Julii Wieniawy i zachwycają się obecną. „Obyś nie wyhodował kolejnej celebrytki”, „Jaka piękna dziewczyna” – komentują.

Zagłosuj

Śledzisz doniesienia z życia z gwiazd?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/ SW

Rozlicz PIT za darmo z Fundacją Radia ZET