Zamknij

Antek Królikowski pokazał, jak zjada skorpiona w Azji. Fani ostrzegają przed koronawirusem

Patrycja Chudolińska
31.01.2020 15:51
Antek Królikowski
fot. Instagram/@antek.krolikowski

Antek Królikowski wybrał się na zasłużone wakacje. Aktor odpoczywa w Azji ze swoją ukochaną Kasią. Ostatnie zdjęcie zmartwiło jednak część jego fanów. Gwiazdor pokazał, jak zjada nietypowy przysmak.

Antek Królikowski na wakacjach w Tajlandii

Antek Królikowski wybrał się ze swoją dziewczyną na wymarzony wyjazd do Azji. Aktor bardzo chętnie dzieli się zdjęciami z wakacji. Obecnie przebywa w Tajlandii, która jest częstym kierunkiem podróży polskich gwiazd.

Ostatnio w mediach coraz więcej mówi się o groźnym koronawirusie, który przeniósł się z Chin do różnych miejsc świata, głównie innych krajów azjatyckich. W Tajlandii potwierdzono już w sumie 19 przypadków zachorowań. Nic dziwnego, że ostatnie zdjęcie Królikowskiego zaniepokoiło jego fanów.

Antek Królikowski pokazał, jak zjada skorpiona

Antek Królikowski zapozował na zdjęciu ze smażonym skorpionem. Jest to bardzo popularny tajski przysmak, który nabyć można na wielu ulicznych stoiskach w Bangkoku. Na InstaStory aktor pokazał, jak zjada w całości egzotyczny smakołyk.

- Pyszne - skomentował na nagraniu.

Większość fanów dzieliła się swoimi wspomnieniami z pobytu w Azji oraz pytała, do czego w smaku podobny jest skorpion.

- Smacznego!

- Smakuje jak chipsy solone. Jadłam w tym samym miejscu.

- Jak smakował? Ja bym się chyba bała.

Pojawiły się także komentarze od osób, które niepokoją się o zdrowie aktora.

- Tylko nie szczury i nietoperze!

- Uważaj na koronawirusa.

Podobne komentarze znaleźć można na profilach innych gwiazd, które przebywają obecnie w Azji. W takiej sytuacji znajduje się m.in. Marta Manowska. Gwiazda programów "Rolnik szuka żony" i "Sanatorium miłości" spędza wakacje w Singapurze, gdzie również potwierdzono przypadki zakażenia koronawirusem. Prezenterka uspokaja fanów zapewniając, że uważa na swoje zdrowie, a w dużych skupiskach ludzi nosi na twarzy maseczkę.

Miejmy nadzieję, że Antek Królikowski również uważa na siebie podczas wakacji.

RadioZET.pl/PCh