Zamknij

Antek Królikowski pokazał pierwsze wspólne zdjęcie z Joanną Opozdą. Fani krytycznie o ich związku

20.07.2020 11:15
Antek Królikowski pokazał pierwsze wspólne zdjęcie z Joanną Opozdą. Fani krytycznie o ich związku
fot. Tricolors/ East News

Antek Królikowski ma nową dziewczynę. Aktor potwierdził swój związek z Joanną Opozdą. Na profilach społecznościowych zakochanych pojawiły się pierwsze wspólne zdjęcia. Fani są jednak podzieleni. Niektórzy dość krytycznie podchodzą do ich relacji.

Antek Królikowski opublikował pierwsze wspólne zdjęcie z Joanną Opozdą

Antek Królikowski i Joanna Opozda są razem. Aktor, który niedawno zakończył związek z Kasią Dąbrowską, ma nową dziewczynę. Po raz kolejny wybranką jego serca została koleżanka z branży.

"Zainteresowanie mediów jest tak duże, że cóż ja mogę innego powiedzieć: to prawda, spotykamy się z Asią. Nie chcę się wdawać w szczegóły, ale dziękuję serdecznie za gratulacje - powiedział Antek Królikowski w rozmowie z serwisem Plejada.pl.

Teraz zakochani zdecydowali się opublikować pierwsze wspólne zdjęcia na ich profilach społecznościowych. Choć sporo fanów składa pod zdjęciem gratulacje, duża część podchodzi krytycznie do ich relacji. Ich zdaniem Antek skacze z kwiatka na kwiatek, zbyt szybko wchodząc w kolejne związki.

Niektórzy szczerze stwierdzili, że stracili już rachubę w kolejnych relacjach aktora. "Która to już ta miłość?", Zmieniasz te kobitki Antek jak Vega obsadę w swoich filmach. Oh wait....", "ja już straciłam rachubę z tymi twoimi kobietami", "szybkie te miłości w dzisiejszych czasach", "ty to nie próżnujesz" - piszą fani.

Antek Królikowski: Z kim spotykał się znany aktor?

Antek Królikowski i Joanna Opozda najwyraźniej nie przejmują się kąśliwymi uwagami fanów. Zakochani postanowili też nie komentować krytycznych komentarzy.

Antek Królikowski ponad dwa tygodnie temu rozstał się z Kasią Dąbrowską. Wcześniej aktor związany był z m.in. Julią Wieniawą, Kasią Sawczuk, Samuelą Górską i  Laurą Breszką.

Posłuchaj podcastu

RadioZet.pl