Zamknij

Antek Królikowski pokazał romantyczne zdjęcie z dziewczyną. "Dziękuję Myszko"

Sylwia Wamej
23.01.2020 15:32
Antek Królikowski
fot. Viphoto/East News

Antek Królikowski jest szczęśliwie zakochany, co zresztą często podkreśla na swoim Instagramie. Tym razem aktor zabrał swoją dziewczynę Kasię na romantyczny wyjazd do Tajlandii. Nie zabrakło wyznań miłości.

Antek Królikowski pokazał romantyczne zdjęcie z ukochaną

Antek Królikowski od jakiegoś czasu spotyka się z Kasią, która jest spoza branży show-biznesu. Wygląda na to, że ich związek intensywnie się rozwija. Antek chętnie publikuje romantyczne zdjęcia w towarzystwie ukochanej. Tym razem 30-letni aktor zabrał swoją dziewczynę do Tajlandii. Antek romantycznym zdjęciem z plaży pochwalił się na Instagramie. "Dziękuję Myszko" - podpisał fotografię aktor, dodając hasztag #miłość.

Wirtualne wyznanie miłości odwzajemniła również ukochana Antka, która w komentarzu napisała "Kocham Cię". Fani na tę słodycz między zakochanymi również zareagowali ciepłymi komentarzami, życząc dużo szczęścia parze.

Antek Królikowski: Kim jest jego dziewczyna Kasia?

Antek Królikowski wcześniej związany był m.in. z Julią Wieniawą. Aktor zapowiadał, że jego kolejny związek nie będzie medialny. Choć Kasia jest spoza branży show-biznesu, z wykształcenia jest prawniczką, chętnie towarzyszy ukochanemu na show-biznesowych i filmowych imprezach. Jednak z jej konta na Instagramie niewiele można się dowiedzieć, ponieważ Kasia ma profil prywatny.

Zagłosuj

Jesteś zakochany/a?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/SW