Zamknij

Antek Królikowski pokazał urocze zdjęcie z braćmi. "Klony taty" [FOTO]

26.05.2021 12:49
Antek Królikowski
fot. Kamil Piklikiewicz/ East News

Antek Królikowski jest bardzo mocno zżyty ze swoim rodzeństwem. Ostatnio aktor zaprezentował urocze zdjęcie z dwójką swoich braci: Jankiem i Ksawerym. W komentarzach fani podkreślali niezwykłe podobieństwo do zmarłego rok temu taty - Pawła Królikowskiego.

Antek Królikowski ma świetny kontakt ze swoim rodzeństwem: Julią, Marceliną, Janem i Ksawerym. Ostatnio aktor pokazał na Instagramie wspólne zdjęcie ze swoimi młodszymi braćmi.

Zobacz też:  Antek Królikowski wspomina zmarłego tatę. Opublikował piękne zdjęcie z Pawłem Królikowskim [FOTO]

Antek Królikowski pokazał urocze zdjęcie z braćmi. "Klony taty" [FOTO]

W komentarzach fani byli zachwyceni uroczym ujęciem i podkreślali niesamowite podobieństwo do zmarłego przed rokiem taty -  Pawła Królikowskiego. "Janek to żywa kopia waszego taty", "klony taty", "jesteście panowie bardzo podobni do swojego taty", "najmłodszy rozwala system" - czytamy pod zdjęciem.

Bracia z pewnością wspierają na co dzień, o czym zresztą Antek opowiadał w wywiadach. Podobne zdjęcie pojawiło się na profilu Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej. Aktorka podpisała zdjęcie: "Bracia". Brat to brat, od małego tyle lat".

Małgorzata Ostrowska-Królikowska i Paweł Królikowski byli małżeństwem przez 32 lata. Para doczekała się pięcioro dzieci. Ich miłość przerwała niestety choroba i śmierć aktora.