Zamknij

Antek Królikowski pokazał zdjęcie z kuzynem. To młodszy syn Rafała Królikowskiego [FOTO]

Sylwia Wamej
20.05.2020 13:59
Antek Królikowski
fot. Tricolors/East News

Antek Królikowski chętnie pokazuje swoją rodzinę na Instagramie. Tym razem fani mogą go zobaczyć w towarzystwie kuzyna - Michała Królikowskiego. 18-latek jest młodszym synem Rafała Królikowskiego.

Antek Królikowski pokazał kuzyna Michała. To młodszy syn Rafała Królikowskiego

Antek Królikowski na Instagramie chętnie pokazuje swoją rodzinę. Aktor jest bardzo zżyty ze swoim rodzeństwem, również ciotecznym. Niedawno Antek stracił tatę- Pawła Królikowskiego, więc tym bardziej, w trudnym czasie cała rodzina Królikowskich trzyma się razem.

Ostatnio Antek opublikował zdjęcie z młodszym kuzynem - Michałem. To młodszy syn Rafała Królikowskiego, który ma już 18 lat.

Fanom ten rodzinny kadr bardzo przypadł do gustu. W komentarzach podkreślają też spore podobieństwo Michała do taty - Rafała Królikowskiego. "Ale podobny do pana Rafała", "co w rodzinie, to nie zginie" - piszą fani. Antek Króikowski jest najstarszy z rodzeństwa rodziny Królikowskich. Antek ma czwórkę młodszego rodzeństwa: braci Jana i Ksawerego oraz siostry: Marcelinę i Julię.

Rafał Królikowski: Kim jest jego żona?

Rafał Królikowski w 1995 roku ożenił się z Dorotą Mirską, byłą dziennikarką magazynu "Twój Styl". Dorota Mirska jest również autorką książek o tematyce medycznej. Przyszłego męża poznała, gdy ten był tuż po skończeniu szkoły teatralnej i dostał angaż w Teatrze Powszechnym. Mirska, która była wtedy młodą dziennikarką, przyszła na spektakl "Śluby panieńskie", aby potem przeprowadzić wywiad z Rafałem Królikowskim. Para doczekała się dwóch synów: 22-letniego Piotra i 18-letniego Michała. 

RadioZet.pl/SW

Zagłosuj

Masz rodzeństwo?

Liczba głosów:

Rozlicz PIT za darmo i przekaż 1 procent podatku na Fundację Radia ZET