Zamknij

Antek Królikowski pokazał zdjęcie z tatą. Opis chwyta za serce

Patrycja Chudolińska
10.01.2020 20:46
Antek Królikowski i Paweł Królikowski
fot. TRICOLORS/East News

Paweł Królikowski przebywa w szpitalu od grudnia minionego roku. Teraz jego syn Antek Królikowski opublikował na Instagramie poruszające zdjęcie ich obojga. Krótki opis pokazuje, jakie są ich relacje.

Paweł Królikowski w szpitalu

Paweł Królikowski mierzy się z problemami zdrowotnymi. Aktor i juror programu "Twoja twarz brzmi znajomo" został hospitalizowany w grudniu tuż przed Świętami Bożego Narodzenia i od tamtego czasu przebywa w szpitalu. Choć jego stan jest już lepszy, gwiazdor w najbliższym czasie nie opuści placówki.

- Paweł jest w dobrej formie. Niestety, zostanie jeszcze w szpitalu, bo wkradła się jakaś infekcja. To się zdarza. Konsultuję wszystko na bieżąco z lekarzem - zdradziła w rozmowie z "Faktem" jego żona, Małgorzata Ostrowska-Królikowska.

Przy aktorze czuwają członkowie rodziny i bliscy. Teraz syn Pawła, Antek Królikowski, opublikował wzruszające zdjęcie ich obojga.

Antek Królikowski pokazał zdjęcie z tatą

Antek Królikowski wielokrotnie odwiedzał Pawła Królikowskiego podczas pobytu w szpitalu. Najnowszym wpisem na Instagramie pokazał, jak bliską mają relację. 30-latek pokazał zdjęcie z tatą, na którym przybijają sobie "żółwika". Podobne zdjęcie pokazał na InstaStories, opatrując je wymownym hasztagiem #tatuś. Skromny opis "tato" z emotikonami serca i królika wyraża bardzo dużo - widać, że Antek mocno przeżywa zły stan rodzica.

Fani są poruszeni publikacją. W komentarzach życzą Pawłowi Królikowskiemu szybkiego powrotu do zdrowia.

- Zdrowia dla taty i powodzenia dla Ciebie w Nowym Roku, a przede wszystkim zdrowia!

- Dużo zdrowia dla taty.

- Wszystkiego dobrego dla całej rodziny.

- Dużo zdrowia dla tatusia. Trzeba wierzyć, że będzie dobrze. Wiem coś na ten temat...

My również dołączamy się do życzeń.

Zagłosuj

Obserwujesz Antka Królikowskiego na Instagramie?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/PCh