Zamknij

Antek Królikowski potwierdził zaręczyny z Joanną Opozdą? Oficjalnie pochwalił się, że ma narzeczoną

26.07.2021 14:58
Antek Królikowski i Joanna Opozda
fot. VIPHOTO/East News

Antek Królikowski i Joanna Opozda zaręczyli się? Wiele wskazuje na to, że aktor naprawdę oświadczył się swojej dziewczynie. Na festiwalu im. Pawła Królikowskiego gwiazdor "Pętli" już nie ukrywał statusu swojej ukochanej. 

Antek Królikowski i Joanna Opozda wrócili do siebie po kilku miesiącach rozłąki. W grudniu para oficjalnie potwierdziła rozstanie i choć zrobiła to bardzo kulturalnie, dziękując sobie za wspólnie spędzonych sześć miesięcy, nie obyło się bez spekulacji na temat przyczyn nagłego zakończenia związku. Winy upatrywano przede wszystkim w Antku, posądzając go o hulaszczy tryb życia i rzekomo wciąż żywy sentyment do byłej dziewczyny.

Do dzisiaj oficjalnie nie wiadomo, jakie były przyczyny rozstania Antka Królikowskiego i Joanny Opozdy, zresztą sama para nie chce już wracać do sprawy i gasi wszelkie insynuacje na ten temat. Co ciekawe, od czasu ponownego zejścia się miało się sporo zmienić. W mediach pojawiła się informacja, że Antek Królikowski zaręczył się z Opozdą i obecnie oboje przygotowują się do ślubu. Główni zainteresowani nie potwierdzili prasowych sensacji, ale okazuje się, że coś może być na rzeczy. Wszystko przez słowa Antka, które padły ze sceny podczas imprezy ku pamięci Pawła Królikowskiego. 

Antek Królikowski zdradził Joannę Opozdę? Aktorka otworzyła się na temat głośnego rozstania

Antek Królikowski potwierdził zaręczyny z Joanną Opozdą?

W Kudowie-Zdroju zorganizowano Festiwal CZ-PL im. Pawła Królikowskiego. Wydarzenie poświęcone pielęgnowaniu relacji polsko-czeskich uświetniły występy gwiazd. Na scenie pojawili się m.in. Antek Królikowski i Artur Barciś, którzy razem zaśpiewali piosenkę "Ach te baby". Wówczas z ust młodego gwiazdora "Pętli" padły zaskakujące słowa, niejako będące potwierdzeniem krążących plotek o jego zaręczynach z Joanną Opozdą. 

Chciałbym jeszcze tylko troszkę prywaty na koniec. Chciałem zadedykować tę piosenkę mojej narzeczonej, która ogląda nas teraz, ale nie może być z nami. Pozdrawiam Asiu, kocham cię, do zobaczenia, oglądaj nas! Nie śmiej się ze mnie za bardzo, będę się starał - powiedział Antek. 

Media i fani odczytali te słowa jednoznacznie: Antek potwierdził zaręczyny z Joanną Opozdą. Jeśli to faktycznie prawda, to zapewne para wkrótce oficjalnie zechce pochwalić się swoim nowym statusem (a Joanna pierścionkiem) w social mediach. Trzymamy kciuki, żeby tym razem się udało!

Małgorzata Ostrowska-Królikowska poruszająco o ostatnich chwilach męża. "Wiedział, że umiera"