Zamknij

Antek Królikowski pożegnał Grzegorza Czepułkowskiego. Pokazał ostatnie zdjęcie zmarłego aktora [FOTO]

Judyta Wanicka
17.04.2020 12:12
Grzegorz Czepułkowski
fot. TRICOLORS/East News

Antek Królikowski pożegnał zmarłego Grzegorza Czepułkowskiego, z którym zagrał w filmie "Bad Boy". Aktor zamieścił ostatnie wspólne zdjęcie z planu. "Wierzę, że gdzieś tam na górze, widzisz to foto i uśmiechasz się tak jak wtedy po udanym dniu zdjęciowym".

Antek Królikowski pożegnał Grzegorza Czepułkowskiego

Antek Królikowski zamieścił wzruszający post, w którym pożegnał zmarłego niedawno Grzegorza Czepułkowskiego. Aktorzy spotkali się na planie filmu "Bad Boy" Patryka Vegi. Znajomość przerwała śmierć Grzegorza Czepułkowskiego, który niespodziewanie odszedł wieku 46 lat. Dla Antka to kolejna bolesna strata - pod koniec lutego aktor pożegnał ojca, Pawła Królikowskiego.

Zdjęcie zrobione na planie filmu „Bad Boy” we wrześniu 2019 roku w Warszawie. W takim składzie już się niestety nie spotkamy... Grzegorz Czepułkowski (uśmiechnięty przystojniak w samym środku), opuścił ten świat przedwcześnie 27. marca tego roku... Wierzę, że gdzieś tam na górze, widzisz to foto i uśmiechasz się tak jak wtedy po udanym dniu zdjęciowym. Będziemy Cię dobrze wspominać Grzesiu! - napisał Antek. 

Grzegorz Czepułkowski zmarł nagle w wieku 46 lat 

Grzegorz Czepułkowski zmarł 27 marca podczas spaceru z dziećmi. Śmierć była olbrzymim szokiem dla wszystkich, ponieważ 46-letni aktor nie skarżył się na żadne problemy ze zdrowiem i miał doskonałą kondycję. Oficjalna przyczyna śmierci Grzegorza Czepułkowskiego na razie nie została podana do wiadomości publicznej. Przypuszcza się, że był to zawał serca. Zmarły aktor występował w wielu serialach m.in. "Ojcu Mateuszu", "Klanie" i "Barwach szczęścia" i "Przepisie na życie". 

RadioZET.pl/jw