Zamknij

Antek Królikowski przerwał milczenie po rozstaniu z Opozdą. Skomentował sprawę na Instagramie

30.12.2020 19:51
Antek Królikowski i Joanna Opozda
fot. Kamil Piklikiewicz/East News

Antek Królikowski zabrał głos w sprawie rozstania z Joanną Opozdą. Gwiazdor "Pętli" podziękował aktorce za wspólnie spędzony czas i zwrócił się z prośbą do internautów. 

Antek Królikowski  Joanna Opozda nie są już razem. Informacje o rozstaniu przekazała we wtorek Joanna. - Antkowi szczerze życzę wszystkiego, co najlepsze. Mam nadzieję, że w nadchodzącym roku poukłada swoje sprawy - napisała na Instagramie. W sieci natychmiast ruszyła lawina spekulacji. Portal Pudelek podał, że  Antek zostawił aktorkę dwa dni przed Wigilią, a powodem miała być była dziewczyna gwiazdora

Związek Królikowskiego i Opozdy trwał sześć miesięcy. Oficjalnie internauci dowiedziały się o nim latem, gdy aktor pochwalił się ich randką w restauracji. Przez kolejne miesiące para pojawiała się na premierach oraz Instagramie, stając się jednym z najgorętszych duetów polskiego show-biznesu. Szum wokół związku podkręcał rzekomy konflikt Joanny Opozdy z Julią Wieniawą oraz plotki o zaborczym charakterze aktorki. Ja donosiły plotkarskie portale, Opozda miała nakazać Królikowskiemu skasowanie wszystkich zdjęć z byłymi dziewczynami.  

Joanna Opozda przesadziła z odchudzaniem? Zaniepokojony Gojdź: "Darling, nie chudnij już" [FOTO]

Antek Królikowski skomentował rozstanie z Joanną Opozdą 

Antek Królikowski w końcu odniósł się do przykrych informacji o rozstaniu. Aktor zamieścił post na Instagramie, w którym podziękował byłej dziewczynie za wspólnie spędzone miesiące i poprosił o uszanowanie ich prywatności. 

Rozstanie z Asią to nasza prywatna sprawa i nie chcę komentować tego w żaden sposób poza tym, że jestem wdzięczny Asi za te miesiące i dziękuje za wszystko. Proszę o uszanowanie naszej decyzji i niewciąganie w to osób trzecich w tym i tak trudnym dla nas momencie. Niech ten nadchodzący rok 2021 pozytywnie nas wszystkich zaskoczy, czego sobie i Wam z całego serca życzę! - czytamy w oświadczeniu Antka. 

Królikowski nie odniósł się jednak do sensacyjnych doniesień na temat przyczyn rozstania. Wyłączył również możliwość zamieszczania komentarzy. 

Antek Królikowski wylądował na izbie wytrzeźwień. Aktor szczerze o wstydliwym incydencie