Zamknij

Antek Królikowski szczerze o swoim pierwszym razie. "Miałem 14 lat"

13.07.2021 09:45
Antek Królikowski
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/East News

Antek Królikowski w rozmowie z Magdą Mołek opowiedział o swoich pierwszych doświadczeniach miłosnych i seksualnych. Przyznał, że pierwsze zbliżenie z kobietą przeżył zdecydowanie zbyt wcześnie. "Mój pierwszy raz miałem w wieku 14 lat" - powiedział.

Antek Królikowski to jeden z najbardziej znanych polskich aktorów. Ogromną rozpoznawalność przyniosły mu role w filmach Patryka Vegi - w ostatnich latach pojawił się między innymi w "Bad Boyu", "Polityce" oraz "Pętli". Syn zmarłego aktora Pawła Królikowskiego znany jest także ze swoich miłosnych podbojów. Był w związku z Laurą Breszką i Julią Wieniawą. Niedawno potwierdził, że znów jest z Joanną Opozdą - para rozstała się na dwa miesiące. Okazuje się, że aktor już w wieku nastoletnim miał słabość do pięknych kobiet.

- Miałem taki moment, że zakochiwałem się parę razy dziennie. Był taki czas, że gdzie się nie poszło, to można się było zakochiwać na każdym kroku, bo ludzie są wspaniali, kobiety są takie piękne i można z nimi robić wiele cudownych rzeczy [...] Lata temu przeżyłem swój pierwszy zawód miłosny. Jestem z pokolenia, które przeżyło gimnazjum. Miałem 14 lat. Bardzo szybko dojrzewałem do pewnych tematów i robiłem rzeczy, których robić nie powinienem. Byliśmy pokoleniem, które miało wszczepioną taką koncepcję, że musi dojrzeć szybciej. Zaczęły się pojawiać dziewczyny, kobiety, pierwsze imprezy, pierwsze zbliżenia z kobietami - zdradzil w rozmowie z Magdą Mołek w jej programie "Z pokolenia na pokolenie".

Zobacz także: Antek Królikowski cały w tatuażach. Gwiazdor pokazał zdjęcie z planu filmowego [FOTO]

Antek Królikowski zdradził, czemu żałuje swojego pierwszego razu

Antek Królikowski w programie Magdy Mołek przyznał, że zbyt wcześnie przeżył swój pierwszy raz. Był bardzo młody.

- Myślę, że u mnie dużo za wcześnie się to wszystko zaczęło. Mój pierwszy raz miałem w wieku 14 lat. Współcześnie, jak patrzę na swojego brata, mój mały Ksawery ma 13 lat i za rok co… No jak? To jest dla mnie nierealne. W tamtym czasie gruchotanie serca się pojawiało, a potem było sklejane na różne sposoby. Przeżyłem to - podsumował.