Zamknij

Antek Królikowski u Wojewódzkiego. Padło zabawne pytanie o Julię Wieniawę

21.10.2020 11:11
Antek Królikowski
fot. Kamil Piklikiewicz/East News

Antek Królikowski był gościem Kuby Wojewódzkiego. Prowadzący w zabawny sposób próbował podpytać gwiazdora "Pętli" o jego byłą dziewczynę, Julię Wieniawę. Jak zareagował Antek? 

Antek Królikowski należy do czołówki najpopularniejszych gwiazd młodego pokolenia. 31-letni syn zmarłego Pawła Królikowskiego i gwiazdy "Klanu" Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej zagrał ostatnio główne role w "Bad Boyu" i "Pętli". Patryk Vega obsadził go także w filmie "Polityka", gdzie aktor wcielił się w postać inspirowaną Bartłomiejem Misiewiczem. Obecnie Królikowskiego można oglądać w filmie "Banksterzy" Marcina Ziębińskiego poruszającego temat frankowiczów.

O Królikowskim głośno jest także w kontekście jego związków. Kilka lat temu Antek był z aktorką Joanną Jarmołowicz, która obecnie jest związana z jego bratem Janem i ma z nim syna. Potem aktor związał się z Julią Wieniawą. Para zdecydowała się zakończyć związek po dwóch latach. Po rozstaniu z Katarzyną Dąbrowską kolejną partnerką Królikowskiego została aktorka i modelka Joanna Opozda. Związek trwa do dziś, lecz wzbudza sporo kontrowersji. 

Antek Królikowski komentuje konflikt Opozdy i Wieniawy. "To po prostu jest śmieszne"

Antek Królikowski u Wojewódzkiego. Jak zareagował na pytanie o Julię Wieniawę?

We wtorek gwiazdor kina Vegi zasiadł na kanapie razem z Krzysztofem Czeczotem. Wojewódzki zahaczył m.in. o temat Bartłomieja Misiewicza, z którym Królikowski niedawno zrobił sobie zdjęcie. 

- Nagle go zobaczyłem na żywo, nagle takie WOW. Może mi się dostać, jeśli koleś nie ma dystansu. A on podszedł, miło się przywitał i tyle - wspominał Antek. - Skorzystaliśmy na jego historii. Jedna scena mu się nie podobała. Mnie by się nie podobało więcej! - wyznał.

Na koniec Kuba postanowił zagadnąć Królikowskiego o Julię Wieniawę i sprytnie nawiązał do ostatnich ról aktorki. Była dziewczyna Antka użyczyła głosu Izabeli Łęckiej w audiobooku "Lalka", w którym brał udział także Krzysztof Czeczot. Ponadto zagrała w spektaklu "Dom Lalki. Część druga".  

Antek, ty kojarzysz "Lalkę"? Chyba niejedną nawet... - rzucił do aktora.  

Ten od razu domyślił się, o co chodzi Wojewódzkiemu. Nie dał się jednak namówić na zwierzenia i tylko wymownie spuścił wzrok. 

Wojewódzki i Palikot będą handlować konopią? Zapowiedzieli wspólny biznes [FOTO]