Zamknij

Antek Królikowski wspomina zmarłego tatę. Opublikował piękne zdjęcie z Pawłem Królikowskim [FOTO]

01.03.2021 16:21
Antek Królikowski
fot. Viphoto/ East News

Antek Królikowski opublikował zdjęcie z dzieciństwa, razem z tatą Pawłem Królikowskim. Aktor w ten sposób uczcił pamięć ukochanego taty, który zmarł rok temu, 27 lutego.

Antek Królikowski był bardzo zżyty ze swoim tatą - Pawłem Królikowskim. Niestety, aktor zmarł rok temu po długiej chorobie neurologicznej. Jego śmierć wstrząsnęła bliskimi aktora oraz światem filmowym.

Zobacz też:  Paweł Królikowski zrezygnował z funkcji prezesa ZASP. Aktor walczy o zdrowie

Antek Królikowski wspomina zmarłego tatę. Opublikował piękne zdjęcie z Pawłem Królikowskim [FOTO]

Kilka dni temu była rocznica śmierci Pawła Królikowskiego. Jeden z synów aktora - Antek opublikował piękne zdjęcie z dzieciństwa razem z ukochanym ojcem. "To już rok" - napisał. Pod fotografią pojawiło się mnóstwo wyrazów wsparcia od znajomych z show-biznesu oraz internautów.

"Ukochuje! Tata se teraz tam skądś patrzy na Ciebie ino cobyś głupot nie narobił" - napisał Qczaj. "Serducho wysyłam Bracie" - dodał Rafał Zawierucha. Z kolei Piotr Stramowski i Monika Mrozowska zostawili emotikonki serduszek.

Paweł Królikowski w 2015 roku przeszedł zabieg usunięcia tętniaka mózgu. W 2019 roku miał kolejną operację. Niestety, życia aktora nie udało się uratować. Królikowski zmarł 27 lutego 2020 roku w Warszawie w wieku 58 lat. Pochowanego go w Alei Zasłużonych na Cmentarzu Wojskowym na Powązkach. Pośmiertnie został odznaczony przez prezydenta Andrzeja Dudę Krzyżem Komandorskim Orderu Odrodzenia Polski za wybitne zasługi dla kultury polskiej.