Zamknij

Antek Królikowski wyjaśnia, dlaczego zdecydował się na tak szybki ślub. Dodał wymowny cytat

11.08.2021 10:46
Antek Królikowski wyjaśnia, dlaczego zdecydował się na tak szybki ślub. Dodał wymowny cytat
fot. Piotr Molecki/East News

Antek Królikowski i Joanna Opozda sakramentalne "tak" mają już za sobą. Choć kurz po hucznym weselu nie zdążył opaść, niektórzy już źle wróżą nowożeńcom, czego dowodem są komentarze, jakie pojawiają się na profilu panny młodej. Naprawdę "co nagle, to po diable?" Antek postanowił wyjaśnić, dlaczego on i Opozda pobrali się tak szybko.

Antek Królikowski i Joanna Opozda nie mają długiego stażu związkowego, ale bagaż ich wspólnych doświadczeń mimo wszystko, jest całkiem spory - mają za sobą już rozstanie, którego powody nigdy nie zostały ujawnione przez żadne z nich. Kiedy ich związek się rozpadł, w sieci huczało, że wszystkiemu winny jest rozrywkowy styl życia Antka. Kiedy więc na Instagramie Opozdy pojawiło się ich wspólne zdjęcie, potwierdzające plotki o tym, że dali sobie drugą szansę, wiele osób komentowało, że aktorka szybko swojej decyzji o powrocie pożałuje. Tymczasem wcale się na to nie zanosiło, a para szybko ogłosiła swój ślub.

Po raz pierwszy pogłoski o ślubie Królikowskiego i Opozdy pojawiły się, kiedy do mediów wyciekły ich ślubne zaproszenia. Szybko okazało się, że nie jest to żart, a para faktycznie wkrótce powie sobie "tak". Pojawiły się wtedy spekulacje, że być może Opozda jest w ciąży, a komentujący przekonywali, ze taki pośpiech nie wróży nic dobrego. Teraz, kiedy jest już po ślubie, Antek Królikowski zdecydował się wyjaśnić, dlaczego tak szybko się na ten krok zdecydowali.

Zobacz także: Ida Nowakowska skrytykowana przez katolickie pismo. "Nieco się zapomniała, to nie wypada"

Antek Królikowski wyjaśnia, dlaczego on i Opozda pobrali się tak szybko

Nie opadł jeszcze kurz po hucznym weselu Joanny Opozdy i Antka Królikowskiego, a na profilu aktorki pojawiły się komentarze złośliwych, zdaniem których panna młoda nie wytrzyma z małżonkiem dłużej niż kilka tygodni, a już wkrótce tak głośno, jak było o ślubie, będzie o ich rozwodzie.

Opozda krótko odpowiedziała na ten komentarz, ale z pewnością czytanie takich stwierdzeń nie jest miłe. Teraz o ślubie zdecydował się powiedzieć sam Antek. W krótkim cytacie Królikowski zdradził, dlaczego tak bardzo spieszyli się ze ślubem. Jak wynika z przytoczonych przez niego słów, po prostu nie chcieli już dłużej czekać na wspólne, małżeńskie życie.

Prezentując jedno ze ślubnych zdjęć i dziękując za życzenia, Królikowski zacytował słowa z filmu "Kiedy Harry poznał Sally": "Gdy zdasz sobie sprawę z tego, że chcesz spędzić resztę życia z daną osobą, chcesz, aby ta reszta zaczęła się jak najszybciej". Można z nich wnioskować, że mieli już dość dotychczasowego życia i nie mogli się doczekać, a zawarcie małżeństwa traktowali jako bramę do swojego nowego, wspólnego życia. Życzymy im jak najlepiej.