Zamknij

Antek Królikowski zdradził Joannę Opozdę? Aktorka otworzyła się na temat głośnego rozstania

19.07.2021 13:56
Joanna Opozda i Antek Królikowski
fot. VIPHOTO/East News

Joanna Opozda i Antek Królikowski mają z sobą bolesne rozstanie. Aktorska para rozeszła się przed kilkoma miesiącami i choć już zdążyła się pogodzić, fani wciąż są ciekawi, jakie były przyczyny rozstania Królikowskiego i Opozdy. Czy faktycznie doszło do zdrady, jak sugerują plotki? 

Joanna Opozda i Antek Królikowski są obecnie jednymi z najgorętszych gwiazd polskiego show-biznesu. Ich związek zaczął się latem 2020 roku, gdy zaczęli oficjalnie pokazywać się razem na imprezach. Przedtem Antek zakończył relację z Katarzyną Dąbrowską, następczynią słynnej Julii Wieniawy, z którą Joanna Opozda toczyła swego czasu słowne potyczki na łamach mediów. Związek gwiazdora "Pętli" i aktorki z "Pierwszej miłości" rósł w siłę przez kolejne kilka miesięcy, aż pod koniec zeszłego roku para przekazała informację o rozstaniu.

W sieci natychmiast ruszyła lawina spekulacji na temat przyczyn zerwania Opozdy i Królikowskiego. Część obserwatorów podejrzewała, że na nagły koniec mógł mieć wpływ rozrywkowy styl życia Antka. Sugerowano nawet, że doszło do zdrady. Jednak ani Antek, ani Joanna nie chcieli komentować sprawy i ograniczyli się tylko do kulturalnych podziękowań za wspólnie spędzonych sześć miesięcy. Aktor poprosił fanów, by nie powielali plotek o rzekomym udziale osób trzecich, a konkretnie o jego byłej dziewczynie, która według nieoficjalnych doniesień miała stać się przyczyną kryzysu. 

Opozda i Królikowski znów razem. Fani nie kryją niezadowolenia. "Trzeba mieć szacunek do siebie"

Joanna Opozda skomentowała rozstanie z Antkiem Królikowskim 

Rozłąka nie trwała jednak długo. W czerwcu Antek Królikowski i Joanna Opozda ponownie pojawili się razem na Instagramie i oficjalnie potwierdzili, że są znowu są razem. Serwis Pudelek twierdził, że zakochani nie tylko wrócili do siebie, ale także planują ślub. Antek i Joanna na razie niczego nie potwierdzają, za to muszą mierzyć się z różnymi pytaniami odnośnie swojego związku. Pod jednym z ich ostatnich zdjęć ponownie wrócił temat rozstania i rzekomej zdrady, której według internautów miał się dopuścić Antek. 

Ja się trochę boję o panią Joannę. Jest za dobra i za ładna. Bawidamek... Nie wiadomo, czy potrafi się zmienić i zostać wiernym i dobrym mężem. Tworzą ładną parę. Ale kto raz zdradzi... to nie można mu już zaufać. Pani Joanno, proszę się zastanowić i to bardzo dobrze. Obym się myliła. Życzę państwu szczęścia, rozwagi i wieloletniej miłości - napisała jedna z obserwatorek. 

Joanna Opozda była wyraźnie zaskoczona insynuacjami o zdradzie. 

Dziękuję za troskę. Nie rozumiem jednak, skąd ta pewność, że zostałam przez Antka zdradzona? Czy taka informacja wynikała z mojego posta informującego o rozstaniu? Czy rozstaliśmy się, obrzucając oskarżeniami? Nie. Więc skąd te domysły? Bo jakiś portal tak napisał? - zirytowała się. 

Gwiazda "Pierwszej miłości" przyznała, że oboje z Antkiem boleśnie przeżyli kryzys, lecz nie potwierdziła, że przyczyną rozstania był "skok w bok" jej ukochanego. 

Nie wierzcie we wszystkie plotki, bo ostatecznie plotki to nie fakty, tylko czyjeś donosy i zgadywanki. Tylko my wiemy, dlaczego się rozstaliśmy. Powody oczywiście były, ale nie chcemy już do tego wracać. Nie ukrywam, że był to dla nas bardzo trudny czas, pełen stresu, łez i cierpienia. Wierzę jednak, że w życiu wszystko dzieje się po coś. Ostatecznie pokonaliśmy kryzys. Kosztowało to wiele pracy zarówno mnie, jak i Antka. Dziś jesteśmy szczęśliwi i to jest najważniejsze - podkreślił Opozda. 

Myślicie, że doniesienia o rychłym ślubie też okażą się plotkami?