Zamknij

Antek Królikowski znów wolny! Wymowny post Kasi Dąbrowskiej

27.06.2020 21:53
Antek Królikowski
fot. Kamil Piklikiewicz/East News

Antek Królikowski jest znów wolny! Kasia Dąbrowska już nie jest jego dziewczyną, co ogłosiła w sieci. Podziękowała Antkowi za wspólny czas. Co się stało?

Antek Królikowski i Kasia Dąbrowska już nie są razem. Była już dziewczyna młodego aktora w powściągliwej notce poinformowała o ich rozstaniu. Jak można wnioskować, para zakończyła związek w dobrych relacjach, bo Kasia dziękuje Antkowi za półtora roku, które spędzili wspólnie.

"Dziękuję za 1,5 roku. Nie jesteśmy już z Antkiem Królikowskim razem" - napisała.

Antek Królikowski znów wolny

To dobra informacja dla wszystkich fanek aktora: Antek znów jest wolny. Zła jednak jest taka, że nie szybko chyba będzie zainteresowany związkiem. Jego najnowszy post na Instagramie sugeruje, że zamierza się angażować mocniej w pracę. Poinformował, że zaczyna właśnie nowy projekt. Nie zdradza jednak żadnych szczegółów.

Aktor dotąd nie komentował swojego rozstania. Czy chodzi tylko o pracę, czy o coś całkiem innego? A może po prostu im się nie układało? Póki sam nie wyjaśni, możemy tylko spekulować.

Co ciekawe, przy zdjęciu z Kasią, zrobionym w Barcelonie, które jeszcze można znaleźć na Instagramie Antka, ktoś w maju dodał proroczy komentarz:

"Hehe Antek i tak ta obecna jest już Twoja Ex. Nie oszukujmy się". No cóż - miejmy nadzieję, że aktor znajdzie wreszcie osobę, z którą uda się mu stworzyć trwały związek.

Posłuchaj podcastu

RadioZET.pl/AS