Zamknij

Anthony Hopkins świętuje 45 lat w trzeźwości. Post aktora udostępnił i skomentował Borys Szyc

31.12.2020 10:58
Anthony Hopkins
fot. Magnus Sundholm/REX

Anthony Hopkins udostępnił na swoim Instagramie wideo, w którym podkreślił, że nie pije alkoholu już od 45 lat. Wideo poruszyło Borysa Szyca, który sam nie pije od lat. Aktor udostępnił w mediach społecznościowych post Hopkinsa, wspierając wszystkich zmagających się z nałogiem.

Anthony Hopkins żyje już w trzeźwości 45 lat. Z Tej okazji opublikował na Instagramie wideo, w którym opowiedział o niezwykle trudnych chwilach w jego życiu. Hopkins wspomina też bardzo ważną dla niego rozmowę z osobą na odwyku.

Zobacz też:  Anthony Hopkins nagrał Tik Toka. 82-letni aktor tańczy do znanego hitu [WIDEO] 

Anthony Hopkins świętuje 45 lat w trzeźwości. Pokazał poruszające nagranie

"Witajcie moi drodzy. Ten trudny i smutny rok dobiega końca. 45 lat temu, dokładnie tego dnia, odbyłem rozmowę z osobą na odwyku. Byłem prawdziwą katastrofą, mogłem być bliski śmierci, nie jestem z tego dumny. Na szczęście pojawiła mi się myśl w głowie "czy naprawdę chcę, aby moje życie tak wyglądało?". Od tego czasu wiele się zmieniło. Teraz jest cudownie. Pamiętajcie, nie poddawajcie się i walczcie o siebie. Szczęśliwego Nowego Roku!" - powiedział Hopkins na instagramowym nagraniu.

Warto podkreślić, że chodzi o rozmowę z kobietą z grupy AA, którą aktor odbył w 1975 roku. Po tej dyskusji aktor postanowił zmienić swoje życie. Wcześniej Hopkins uchodził za trudnego współpracownika, a jego problemy z uzależnieniem odbijały się na pracy. Pod nagraniem Hopkinsa pojawiło się mnóstwo komentarzy fanów, którzy wyrazili swoje wsparcie i podziw dla aktora.

Nagranie poruszyło również Borysa Szyca, który sam nie pije już od wielu lat. Aktor udostępnił nagranie legendarnego gwiazdora, które okrasił krzepiącymi słowami.

"Sir Anthony świętuje 45 lat trzeźwości. I ma dla Was pare słów na Nowy Rok. Przyłączam się kochani. Nie poddawajcie się, wierzcie we własne siły, nie ma takiego momentu w życiu, który byłby nieodpowiedni na ZMIANĘ. Bo zmiana to jedyna stała rzecz w naszym wszechświecie. Nie bójcie się jej. Wytrwałości i miłości! I zdrowia" - napisał Borys Szyc.

RadioZet.pl