Zamknij

Pudelek: Królikowski i Opozda biorą ślub. "Teatr umyślnie straconej wolności ma zaszczyt zaprosić"

04.07.2021 14:25
Joanna Opozda i Antoni Królikowski
fot. VIPHOTO/East News

Jak poinformował Pudelek, Antoni Królikowski i Joanna Opozda planują ślub. Wyciec miała treść zaproszeń, a aktorka nawet doskonale bawić się na wieczorze panieńskim. Czyżby para miała stanąć na ślubnym kobiercu już niedługo?

Antoni Królikowski i Joanna Opozda to obecnie jedna z najpopularniejszych par krajowego show-biznesu. Antek, który ma za sobą kilka głośnych związków, między innymi z Julią Wieniawą, odnalazł szczęście u boku aktorki znanej między innymi z "Pierwszej miłości". Głośno było o konflikcie obu gwiazd, które nie szczędziły sobie zaczepek. Warto wspomnieć, że Joanna i Królikowski postanowili się rozstać, ale ostatecznie zdecydowali się na odbudowanie związku. Związku, który według medialnych doniesień wejdzie na zupełnie nowy etap.

Jak poinformował portal Pudelek, powołując się na swoich informatorów, zakochani czują się ze sobą na tyle pewnie, że mają planować ślub i to najwyraźniej w bliskim terminie. Opozda miała bowiem połączyć niedawną imprezę urodzinową z wieczorem panieńskim.

- Asia wczoraj świętowała swoje urodziny, jak i wieczór panieński w klubie w Warszawie z najbliższymi koleżankami. Jako jedyna była ubrana na biało. Na torcie była jej figurka w białej sukni - czytamy.

Co więcej, portal miał dotrzeć do treści zaproszeń, jakie przyszli małżonkowie mają wysyłać do bliskich.

ZOBACZ TAKŻE:  Joanna Opozda w sidłach sutenerów. Wyciekły policyjne zeznania? "Warszawa wie o takich wyjazdach"

Joanna Opozda i Antoni Królikowski biorą ślub? Wyciekła treść zaproszeń

Pudelek miał dotrzeć do zaproszenia ślubnego Antoniego i Joanny. Skonstruowano je niczym zaproszenie na spektakl.

- Teatr umyślnie straconej wolności ma zaszczyt zaprosić... na przedstawienie pod tytułem "A potem żyli długo i szczęśliwie". Adaptacja sztuki przez życie napisanej w trzech aktach. Panna młoda: Joanna Opozda, Pan młody: Antoni Królikowski. W pozostałych rolach udział biorą: ksiądz, świadkowie, rodzice, goście i gapie - czytamy.

W zaproszeniu podano nawet datę i miejsce uroczystości. Sami zainteresowani nie zdecydowali się na komentarz.