Zamknij

Królikowski i Opozda nie oglądają "Tańca z gwiazdami". To przez Wieniawę?

15.09.2020 13:42
Antoni Królikowski i Joanna Opozda
fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER/ EAST NEWS

Antoni Królikowski i Joanna Opozda są jedną z najczęściej komentowanych par polskiego show-biznesu. Obecnie w tańcu z gwiazdami możemy oglądać Julię Wieniawę, byłą partnerkę Antka. Czy medialna para nie ogląda programu, ponieważ na parkiecie występuje Wieniawa?

Antoni Królikowski to obecnie jeden z najpopularniejszych polskich aktorów, który, choć pojawia się na ekranach od lat, ostatnio śmiało może mówić o renesansie popularności. Syn nieodżałowanego Pawła Królikowskiego zyskał rozgłos dzięki współpracy z kontrowersyjnym Patrykiem Vegą. Reżyser uwierzył w Antka i obsadza go w kolejnych produkcjach, mogliśmy go oglądać między innymi w "Polityce", "Bad Boyu", a obecnie promowana jest kontrowersyjna "Pętla", w której ponownie Antek zagra główną rolę. Nie mniej głośno w mediach mówi się życiu prywatnym aktora.

Antoni Królikowski ma na swoim koncie głośno komentowane w mediach związki. Rzecz jasna najwięcej mówiło się o relacji Antka z Julią Wieniawą, jedną z najpopularniejszych aktorek młodego pokolenia. Ich związek nie przetrwał próby czasu, a Królikowski odnalazł szczęście u boku aktorki i modelki Joanny Opozdy. Media głośno komentują rzekomy konflikt Wieniawy i Opozdy, tymczasem Julia święci tryumfy w "Tańcu z gwiazdami". Co ciekawe, w programie tanecznych sił próbuje także były partner Asi, Kamil Kuroczko.

 Królikowski komentuje konflikt Opozdy i Wieniawy. "To po prostu jest śmieszne"

Antoni Królikowski i Joanna Opozda nie oglądają "Tańca z gwiazdami" ze względu na Wieniawę?

Antoni Królikowski i Joanna Opozda w rozmowie z reporterką portalu Jastrząb Post zostali zapytani o to, czy oglądają "Taniec z gwiazdami". Okazuje się, że nie, ale wcale nie z powodu obecności na parkiecie ich byłych partnerów. Para zdradziła, że w piątkowe wieczory ma inne plany.

- Właśnie mamy piątek i jak widzisz, postanowiliśmy wyjść we dwoje. Nie siedzimy raczej w piątki przed telewizorem - zdradziła Joanna.

Co ciekawe, nowa partnerka Antoniego Królikowskiego kibicuje byłemu ukochanemu i ma nadzieję, że uda mu się wygrać program.

- Życzę Kamilowi jak najlepiej i mam nadzieję, że kiedyś uda mu się w końcu zdobyć tę Kryształową Kulę. Trzymam kciuki. Można po rozstaniu mieć dobre relacje - podsumowuje aktorka.

A wy śledzicie postępy gwiazd na parkiecie "Tańca z gwiazdami"?