Zamknij

Królikowski i Opozda ofiarami hejtu. Otrzymywali pogróżki?

08.09.2020 10:07
Joanna Opozda otrzymywała pogróżki?
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/ EAST NEWS

Związek Antka Królikowskiego i Joanny Opozdy jest głośno komentowany, także ze względu na rzekomy konflikt aktorki z byłą partnerką Antoniego Julią Wieniawą. Opozda w wywiadzie przyznała, że spotkała się z hejtem ze strony osób, które nie akceptują jej związku. Pojawiły się nawet pogróżki.

Antoni Królikowski ma na swoim koncie wiele rozpoznawalnych ról, jednak w ostatnich latach kojarzony jest przede wszystkim ze współpracy z Patrykiem Vegą. Jeden z najbardziej kontrowersyjnych polskich reżyserów wyraźnie stawia na talent Antka i obsadza w kolejnej roli, tym razem zobaczymy go z głośno zapowiadanej "Pętli". Nazywany przez Vegę "polskim DiCaprio" syn zmarłego Pawła Królikowskiego rozwija swoją karierę, a co za tym idzie, jest obserwowany przez media. Niemały wpływ na popularność Antka miały też jego związki, przede wszystkim relacja z Julią Wieniawą. Para rozstała się, a obecnie Królikowski zakochany jest z wzajemnością w Joannie Opoździe, aktorce znanej między innymi z "Pierwszej miłości" i "Barw szczęścia".

Choć ich związek układa się świetnie, nie obyło się bez niewielkiego skandalu. Mowa tu o rzekomym konflikcie Joanny Opozdy i Julii Wieniawy. Panie wymieniły się niezbyt przyjemnymi uwagami, a media rozpisują się o zazdrości Joanny oraz jej relacji z Antkiem. Okazuje się, że aktorska para, jak wiele innych gwiazd, musi mierzyć się z falą często bardzo ostrego hejtu. W rozmowie z portalem Party opisała, z jakimi reakcjami internautów musiała się zmierzyć ona i jej ukochany.

Antek Królikowski zaręczony? Małgorzata Królikowska pokazała zdjęcie [FOTO]

Joanna Opozda i Antek Królikowski ofiarami internetowego hejtu

Joanna Opozda nie ukrywa, że medialne zainteresowanie jej związkiem z Antkiem. Tym bardziej że na aktorkę i jej partnera miała wylać się prawdziwa fala hejtu. Aktorka zdradziła, że jej relacja z Królikowskim wygląda zupełnie inaczej, niż twierdzi większość.

- W show-biznesie zapanowała posucha, może dlatego ludzie są żądni afer i plotek? Niemniej jednak fala hejtu, jaka się na mnie wylała, jest przerażająca. To, jak przedstawia się mnie i Antka, jest bardzo niesprawiedliwe, bo jesteśmy zupełnie innymi, niż o nas piszą - opisuje Joanna.

Opozda zdradziła, że wiele osób otwarcie mówiło, że źle jej życzy, a nawet pojawiły się pogróżki pod jej adresem związane ze związkiem.

- Nie spodziewałam się, że można tak źle komuś życzyć, wysyłać mu pogróżki. Ludziom chyba trudno uwierzyć, że to naprawdę jest miłość, dlatego robią nam pod górkę.

Joanna nie ukrywa, że Antoni jest wyjątkowym mężczyzną i choć ich związek nie trwa długo, myśli o nim bardzo poważnie.

- Wierzę, że Antek jest tym właściwym facetem. Jesteśmy na pięknym, początkowym etapie zakochania. I choć wielu ludzi źle nam życzy, staram się od tego odciąć i myśleć pozytywnie. I wcale nie jest to takie trudne, bo mam teraz wiele powodów do radości - powiedziała Joanna.

My oczywiście życzymy parze jak najlepiej.