Zamknij

Antoni Królikowski i Joanna Opozda razem? Pokazali wymowne zdjęcie [FOTO]

13.07.2020 19:51
Antek Królikowski spotyka się z Joanną Opozdą?
fot. PIOTR ZAJAC/REPORTER/ EAST NEWS

Czyżby w polskim show-biznesie miała pojawić się nowa para? Antoni Królikowski ma spotykać się z Joanną Opozdą, aktorką i modelką znaną między innymi z "Barw szczęścia". Na profilu Joanny pojawiło się zdjęcie, które zdaniem wielu osób rozwiało wszelkie wątpliwości. 

Antoni Królikowski, syn zmarłego Pawła Królikowskiego, przeżywa obecnie drugą zawodową młodość. Aktor, który pojawiał się między innymi w serialu "39 i pół" i "Czasie honoru", obecnie jest jednym z najgorętszych nazwisk polskiego show-biznesu. Wszystko za sprawą współpracy z kontrowersyjnym Patrykiem Vegą, który bardzo ceni aktorski talent Antka porównując go nawet do Leonarda DiCaprio. Królikowskiego mogliśmy oglądać w "Polityce", "Bad Boyu" i wydaje się, że Vega postawi na niego także w przyszłości.

O Antonim głośno było także z powodu jego medialnego związku. Aktor spotykał się z Julią Wieniawą, a ich związek i rozstanie bacznie obserwowały media. Następnie aktor spotykał się z nieznaną i chroniącą swoją prywatność Katarzyną. Niestety, również ta relacja nie przetrwała próby czasu. Być może jednak Królikowski odnalazł szczęście w ramionach koleżanki po fachu. Internauci uważają, że zaczął spotykać się z Joanną Opozdą.

 Antek Królikowski nie chciał grać z Julią Wieniawą?

Antoni Królikowski i Joanna Opozda są parą? Internauci spekulują

Kiedy Antoni Królikowski pojawił się z Joanną Opozdą na urodzinowej imprezie Gabi Drzewieckiej, rozpoczęły się spekulacje dotyczące ich związku. Najwyraźniej nie zwracają uwagi na plotki i nie mają zamiaru ich dementować. Na profilu Opozdy na Instagramie pojawiło się zdjęcie, na którym oznaczyła Królikowskiego. Wspólnie z dwoma psami wybrali się do lokalu wyborczego, by oddać głosy w wyborach prezydenckich. Z pewnością teraz jeszcze częściej będzie mówiło się o ich rzekomym związku.

Joanna Opozda to urodzona w 1988 roku aktorka i modelka. Popularność zyskała jako Jowita w "Pierwszej miłość", na swoim koncie ma także między innymi role w "M jak Miłość" i "Prawie Agaty". Od 2019 roku możemy oglądać ją w "Barwach szczęścia", gdzie wciela się w Sandrę. W 2016 próbowała swoich sił w "Tańcu z gwiazdami", zajęła 8. miejsce. Jej urodę docenił włoski "Vogue" zapraszając do udziału w sesji zdjęciowej.

Joanna Opozda spotyka się z Antkiem Królikowskim?
fot. Instagram:@asiaopozda