Zamknij

Antek Królikowski zaręczony? Małgorzata Królikowska pokazała zdjęcie [FOTO]

20.08.2020 10:32
Antek Królikowski jest zaręczony?
fot. PIOTR ZAJAC/REPORTER/ EAST NEWS

Antoni Królikowski i Joanna Opozda zaręczeni? Zdjęcie opublikowane przez Małgorzatę Ostrowską-Królikowską zniknęło z sieci, ale wzbudziło ogromne zainteresowanie. Zdaniem wielu osób dumna mama pochwaliła się zaręczynami syna.

Antoni Królikowski w ostatnich latach może mówić o zawodowym odrodzeniu. Syn nieodżałowanego Pawła Królikowskiego poszedł w ślady ojca i związał karierę z aktorstwem. Mogliśmy oglądać go między innymi w "39 i pół", "Przyjaciółkach" czy "Bodo". Dużą popularność Antkowi przyniosła współpraca z Patrykiem Vegą. Aktor bardzo spodobał się kontrowersyjnemu reżyserowi, który określił go mianem "polskiego Leonardo DiCaprio". Jednak o Antonim głośno jest nie tylko z powodu jego aktorskiego talentu.

Antoni Królikowski znany jest z głośnych, medialnych związków. Aktor spotykał się między innymi z Katarzyną Sawczuk i Joanną Jarmołowicz, jednak najgłośniej mówiło się o relacji Antoniego z Julią Wieniawą, jedną z najpopularniejszych aktorek młodego pokolenia. Ich związek nie przetrwał jednak próby czasu. Gwiazdor filmów Vegi odnalazł szczęście w ramionach Joanny Opozdy. Ich związek wydaje się układać świetnie, część fanów zaczęła zastanawiać się, czy zakochani zdecydują się na małżeństwo. Zdjęcie opublikowane przez mamę Antoniego, Małgorzatę Ostrowską-Królikowską, wydaje się sugerować, że aktor jest zaręczony.

Patryk Vega o Antku Królikowskim w scenach seksu: "Płakał, że już nie chce"

Antoni Królikowski i Joanna Opozda zaręczeni? W sieci pojawiło się wymowne zdjęcie

Na profilu Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej na Instagramie pojawiło się zdjęcie, które mogło zaszokować wielu fanów. Mogliśmy na nim oglądać przepiękny bukiet kwiatów, a obok niego emotikona pierścionka zaręczynowego oraz komentarz "love". Bystrzy fani niemal natychmiast "połączyli kropki" i uznali, że chodzi o zaręczyny syna aktorki. Czyżby Antek postanowił stanąć na ślubnym kobiercu z ukochaną Joanną?

Dziennikarze portalu Pudelek postanowili zapytać u źródła i skontaktowali się z Małgorzatą Ostrowską-Królikowską. Nie udało im się jednak uzyskać odpowiedzi, a aktorka usunęła zdjęcie bukietu ze swojego profilu. To oczywiście nie uciszyło plotek. Wszak zdjęcie musiało coś znaczyć, a pierścionek i bukiet były bardzo wymowne.

Jak myślicie, czy czeka nas kolejny ślub w krajowym show-biznesie?

Antek Królikowski zaręczony?
fot. Instagram:@malgorzata_ok