Zamknij

Królikowski komentuje konflikt Opozdy i Wieniawy. "To po prostu jest śmieszne"

02.09.2020 11:41
Antoni Królikowski komentuje konflikt Opozdy i Wieniawy
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/ EAST NEWS

Konflikt byłej partnerki Antoniego Królikowskiego Julii Wieniawy i jego obecnej miłości Joanny Opozdy był głośno komentowany w mediach. W wywiadzie aktor odniósł się do sprawy i zdradził, po której stronie się opowiada.

Antoni Królikowski w ostatnich latach znajduje się na medialnym świeczniku. Syn nieodżałowanego aktora Pawła Królikowskiego poszedł w ślady ojca i ma na swoim koncie wiele aktorskich kreacji. Mogliśmy go oglądać między innymi w "39 i pół", "Czasie honoru" czy "Przyjaciółkach". Jednak jego kariera zdaje się rozwijać lepiej od momentu, gdy uwierzył w niego Patryk Vega, jeden z najbardziej kontrowersyjnych krajowych reżyserów. Twórca określił Antka mianem "polskiego DiCaprio" i obsadza go w kolejnych swoich filmach. W 2020 roku mogliśmy oglądać go w "Bad Boyu", a obecnie wciela się w postać Daniela w filmie "Pętla".

Antoni Królikowski ma za sobą burzliwy związek z Julią Wieniawą. Choć parą byli zaledwie rok, o ich relacji rozpisywały się media. Byli partnerzy rozstali się w pozytywnej relacji, jednak gdy w życiu Antka pojawiła się aktorka i modelka Joanna Opozda, zaczęto mówić o konflikcie. Wieniawa opublikowała zdaniem wielu złośliwy post dotyczący kreacji Joanny, ta nie była dłużna i ostro odpowiedziała Wieniawie.

 Joanna Opozda jest bardzo zazdrosna o Antka Królikowskiego. Musiał posusuwać zdjęciach byłych

Antoni Królikowski skomentował konflikt Joanny Opozdy i Julii Wieniawy

Joanna Opozda i Julia Wieniawa najwyraźniej nie pałają do siebie przesadną sympatią, prawdopodobnie chodzi właśnie o Antka Królikowskiego. Sam aktor w rozmowie z portalem Plotek został zapytany o głośny w ostatnich tygodniach konflikt między aktorkami. Nie pozostawił wątpliwości, w pełni popiera swoją obecną ukochaną. Nie zamierzał jednak szeroko komentować sytuacji, twierdząc, że jest ona śmieszna.

- Jeśli nazywasz mnie dojrzałym facetem w tej sytuacji jedyne, co mogę powiedzieć, to że nie komentuję takich rzeczy, bo to po prostu jest śmieszne. I zawsze będę po stronie Asi, to tyle, co mogę powiedzieć - komentował aktor w rozmowie z dziennikarzem Plotka.

Zdaniem Królikowskiego Joanna Opozda niespecjalnie przejęła się całą sytuacją i uznała ją za "pierdołę". Najwyraźniej przytyk Julii Wieniawy nie zrobił na niej wrażenia.

- Litości - podsumował całe zajście Królikowski.

Czyżby był to koniec konfliktu między aktorkami?