Zamknij

Antek Królikowski ma nową dziewczynę? Opublikował wymowne zdjęcie

Maciej Friedrich
27.03.2019 13:51
Antek Królikowski ma nową dziewczynę? Opublikował wymowne zdjęcie
fot. Instagram:@antek.krolikowski

W marcu pojawiły się plotki, że Julia Wieniawa po rozstaniu z Antonim Królikowskim zaczęła spotykać się z Baronem. Tymczasem zdjęcie opublikowane przez Antka pozwala przypuszczać, że również on nie spędza czasu w samotności.

Antek Królikowski i Julia Wieniawa spotykali się od 2017 roku. Często pokazywali się razem na branżowych imprezach i chętnie dzielili wspólnym szczęściem z fanami, publikując wspólne zdjęcia w mediach społecznościowych. Niestety okazało się, że ich związek nie przetrwał próby czasu i pod koniec 2018 roku para postanowiła się rozstać. Zdaniem Wieniawy powodem były inne życiowe priorytety. Aktorka podkreślała jednak, że po rozstaniu pozostają w przyjacielskich stosunkach.

W lutym pojawiły się doniesienia, że Julia po rozstaniu z Antkiem rozpoczęła znajomość z gitarzystą Afromental, starszym od niej o 15 lat Baronem. We wtorek aktorka opublikowała wspólne zdjęcie z muzykiem, które według internautów było potwierdzeniem ich związku. Wcześniej fotoreporterzy przyłapali ich w jednej z restauracji. Okazuje się jednak, że również Antek umieścił w sieci zdjęcie, które daje wiele do myślenia.

Antek Królikowski ma nową dziewczynę?

W niedzielę na Instagramie Antka Królikowskiego pojawiła się dość tajemnicza fotografia. Na zdjęciu widać zaledwie zarys trzech sylwetek odbitych w jeziorze. Królikowski opatrzył je hasztagami „perfect day”, „wiosna” oraz emotikoną serduszka. Dodatkowo wyłączył możliwość umieszczania komentarzy. Internauci nie mają wątpliwości, że widoczne cienie należą do Antoniego oraz tajemniczej kobiety. Niemal natychmiast pojawiły się głosy, że aktor ma nową partnerkę, z którą spędza przyjemne chwile. Być może niebawem aktor zdradzi nam więcej szczegółów.

Zagłosuj

Myślisz że Antek Królikowski ma nową partnerkę?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/MF