Zamknij

Antek Królikowski pierwszy raz oficjalnie z nową partnerką

Maciej Friedrich
19.04.2019 14:55
Antek Królikowski pierwszy raz oficjalnie z nową partnerką
fot. Instagram:@antek.krolikowski

Antoni Królikowski po rozstaniu z Julią Wieniawą odnalazł pocieszenie w ramionach nowej partnerki. Do tej pory nie dzielił się swoim szczęściem z mediami. „Super Express” przyłapał jednak aktora i jego nową dziewczynę na gali boksu.

Antoni Królikowski i Julia Wieniawa byli jedną z najgłośniejszych par polskiego show-biznesu. Choć wyglądali na bardzo szczęśliwych, okazało się, że inaczej patrzą na życie i muszą się rozstać. W jednym z wywiadów aktorka przyznała, że poznała Antka za wcześnie. Podkreślała także, że mimo rozstania pozostali przyjaciółmi i nie żywią do siebie urazy. 

– Mamy takie samo poczucie humoru. Uwielbiam z nim rozmawiać. Jestem przy nim bardzo otwarta, a on przede mną. Myślę, że zawsze będziemy najlepszymi przyjaciółmi – podsumowała. 

Po rozstaniu Wieniawy i Królikowskiego pojawiły się plotki, że Julia zaczęła spotykać się z Baronem, gitarzystą grupy Afromental. Choć sami zainteresowani nie komentowali tych doniesień, wspólne zdjęcia z pobytu w Alpach nie pozostawiły wątpliwości. Para została również przyłapana na romantycznej kolacji i pocałunkach w jednej z warszawskich restauracji. 

Antoni Królikowski
fot. Instagram:@antek.krolikowski

Antoni Królikowski pokazał się z nową partnerką 

Okazuje się, że nie tylko Julia otrząsnęła się po rozstaniu i jest gotowa na nowy związek. Na początku kwietnia aktor potwierdził, że jego serce znów jest zajęte. Choć nie chciał afiszować się ze związkiem, fotoreporterzy „Super Expressu” przyłapali aktora i jego ukochaną podczas gali Biznes Boxing Polska. Jak podaje dziennik, Antek otrzymał zaproszenie od zaprzyjaźnionego prawnika.

Królikowski miał jednak skupić się nie na ringu, ale na nowej partnerce. Nie zabrakło czułych objęć i pocałunków. Widać było, że między partnerami jest chemia. Według informacji „Super Expressu”, ukochana aktora jest związana ze środowiskiem prawniczym.

Zagłosuj

Śledzisz prywatne życie gwiazd?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/se.pl/MF