Zamknij

Antoni Królikowski na pierwszym zdjęciu od śmierci taty. Obok niego mama i rodzeństwo [FOTO]

Maciej Friedrich
16.03.2020 17:20
Antoni Królikowski na pierwszym zdjęciu od śmierci taty. Obok niego mama i rodzeństwo [FOTO]
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/ EAST NEWS

Na profilu Antoniego Królikowskiego pojawiło się pierwsze zdjęcie od śmierci taty aktora, Pawła Królikowskiego. Antek spędza czas z najbliższą rodziną. Podobną fotografię pokazała Małgorzata Ostrowska-Królikowska.

Śmierć Pawła Królikowskiego była ogromnym ciosem dla polskiego środowiska artystycznego, jednak z pewnością największą tragedią dla najbliższych cenionego aktora. Ukochanego ojca we wzruszających słowach pożegnał Antoni Królikowski. Antek zniknął na jakiś czas z mediów społecznościowych, na jego Instagramie nie pojawiały się nowe zdjęcia. Niespodziewanie 15 marca aktor opublikował nową fotografię.

Antoni Królikowski na zdjęciu z rodziną. Pierwszy post od śmierci Pawła Królikowskiego

Antoni Królikowski powrócił do publikowania treści na instagramowym profilu, by podzielić się z fanami zdjęciem z rodziną. Na fotografii pozuje w otoczeniu rodzeństwa i mamy, którzy zgodnie z zaleceniami spędzają czas w domu, minimalizując ryzyko zarażenia koronawirusem.

Fani aktora nie kryli zadowolenia z faktu, że Antek znów jest obecny na Instagramie. Przesyłali uściski dla niego i całej rodziny.

- Pozdrawiam, siły życzę wam wspaniała rodzinko.

- Zdrowia i miłości dla całej rodziny Królików! - czytamy w komentarzach.

Rodzinne zdjęcie pojawiło się także na profilu Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej. Tym razem jednak Antoni prawdopodobnie stał po drugiej stronie obiektywu. Na fotografii widać ukochaną aktora, Kasię.

RadioZET.pl/plotek.pl/MF