Zamknij

Antoni Królikowski jako Sharon Stone. Odtworzył scenę z „Nagiego instynktu”

Maciej Friedrich
18.07.2019 13:49
Antoni Królikowski jako Sharon Stone. Odtworzył scenę z „Nagiego instynktu”
fot. Tadeusz Wypych/REPORTER/EAST NEWS

Antoni Królikowski pokazał, że ma do siebie duży dystans i niestraszne mu żadne artystyczne wyzwanie. By pomóc jednej ze studentek Akadami Sztuk Pięknych, aktor wcielił się w Sharon Stone i odtworzył słynną scenę z filmu „Nagi instynkt”. Do twarzy mu w szpilkach?

Antoni Królikowski to człowiek wielu talentów. Aktor ma na swoim koncie dziesiątki ról filmowych i serialowych. Widzowie mogli oglądać go między innymi w „Czasie honoru”, „Bodo” czy „Dywizjon 303. Historia prawdziwa”. We wrześniu pojawi się w nowym filmie Patryka Vegi „Polityka”, a Polsat rozpocznie emisję serialu „Zawsze warto”, w którym Antek zagra ze swoją byłą partnerką, Julią Wieniawą. Aktorka spotyka się teraz z gitarzystą grupy Afromental Baronem, ale Królikowski również odnalazł szczęście w ramionach nowej dziewczyny.

Królikowski znany jest z poczucia humoru, otwartości i dużego dystansu do siebie. Postanowił pomóc Annie Tomczyńskiej, studentce Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie, w przygotowaniu pracy naukowej. Wziął udział w niecodziennej sesji zdjęciowej, a jej efektem pochwalił się w sieci.

Antoni Królikowski w sukience jako Sharon Stone

Antoni Królikowski pomagał w powstawaniu pracy opisującej nieświadomy obraz kobiety w psychice mężczyzn. Anna Tomczyśka, która studiuje na wydziale grafiki, sfotografowała aktora w bardzo oryginalnej odsłonie. Królikowski na swoim InstaStory pochwalił się zdjęciem, na którym wciela się w Catherine Tramell, bohaterkę filmu „Nagi instynkt” graną przez Sharon Stone. Fotografia odtwarza słynną scenę przesłuchania, która zapisała się w historii kina jako jedna z kultowych. Królikowski założył szpilki i charakterystyczną obcisłą sukienkę, w której Sharon Stone kusiła na ekranie. Trzeba przyznać, że efekt jest bardzo artystyczny. Internauci, komentując relację aktora, podkreślali, że cenią go za specyficzny luz i poczucie humoru. Jak podoba Wam się Antoni w roli bohaterki „Nagiego instynktu”?

Antoni Królikowski jako Sharon Stone
fot. Instagram:@antek.krolikowski
Zagłosuj

Jak podoba Ci się Antoni Królikowski w roli Sharon Stone?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/MF