Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Antoni Pawlicki i Agnieszka Więdłocha są już po ślubie? Aktorka komentuje

30.10.2018 13:46

Jak donosi „Fakt”, Antoni Pawlicki i Agnieszka Więdłocha są już po ślubie, który miał się odbyć w tajemnicy przed mediami. Dowodem mają być błyszczące na ich palcach obrączki. Aktorka skomentowała te doniesienia.

Antoni Pawlicki i Agnieszka Więdłocha są już po ślubie? Aktorka komentuje fot. Instagram:@antek_pawlicki

Antoniego Pawlickiego mogliśmy w zeszłym roku oglądać w dobrze przyjętej przez widzów i krytyków komedii „Volta”. Z kolei Agnieszka Więdłocha jest doskonale znana widzom między innymi z roli w „Planecie singli”. Już niedługo pojawi się również w drugiej części komedii romantycznej w reżyserii Sama Akiny.

ZOBACZ: "Planeta Singli 2". Data premiery, obsada, zwiastun.

Planeta Singli 2 fot. Instagram:@agnieszka.wiedlocha.official

Prywatnie aktorska para jest ze sobą od kilku lat. Antoni i Agnieszka poznali się na planie „Czasu honoru” i bardzo przypadli sobie do gustu. Przyjaźń dość szybko przerodziła się w uczucie. W 2016 roku Pawlicki miał oświadczyć się ukochanej na balkonie jednej z krakowskich restauracji. Para jednak nigdy nie dzieliła się swoimi prywatnymi sprawami publicznie. Jak donosi „Fakt”, nie powiadomili również fanów, że są już po ślubie.

Antoni Pawlicki wziął ślub z Agnieszką Więdłochą?

Reporterzy „Faktu” przyłapali Pawlickiego i Więdłochę podczas Warszawskich Targów Sztuki. Zdaniem dziennika podczas gdy para oglądała wystawione grafiki, na ich palcach z łatwością można było dostrzec błyszczące obrączki. Ma to świadczyć o fakcie, że zakochani są już po ślubie i odbył się on w tajemnicy. Sama Agnieszka, zapytana o to przez „Fakt”, odpowiedziała z uśmiechem, ale bardzo lakonicznie.

– To miło, że pytacie mnie o to, czy wzięłam ślub, ale nie odpowiem na to pytanie.

Aktorka nie zaprzeczyła informacjom podanym przez „Fakt” ani ich nie potwierdziła. Fanom aktorskiej pary na razie pozostają jedynie domysły.

Agnieszka Więdłocha fot. Instagram:@agnieszka.wiedlocha.official

RadioZET.pl/fakt24.pl/MF

Oceń