Zamknij

Antonio Banderas wyleczony z koronawirusa. Hiszpański gwiazdor pokazał zabawne zdjęcie [FOTO]

28.08.2020 09:45
Antonio Banderas
fot. Amy Susman/ East News

Antonio Banderas poinformował swoich fanów za pośrednictwem mediów społecznościowych, że wyleczył się z koronawirusa. Gwiazdor pokazał zabawne zdjęcie na Twitterze, które obrazuje pokonanie przez niego choroby.

Antonio Banderas na początku sierpnia  w swoje 60. urodziny ogłosił w mediach społecznościowych, że zaraził się koronawirusem.

"Jestem zmuszony świętować swoje 60. urodziny na kwarantannie, po otrzymaniu pozytywnego wyniku testu na COVID-19, chorobę wywoływaną przez koronawirusa. Czuję się całkiem dobrze, jestem tylko bardziej niż zwykle zmęczony" - podkreślał,

Antonio Banderas wyleczony z koronawirusa. Hiszpański gwiazdor pokazał zabawne zdjęcie

Na szczęście gwiazdor znany z takich filmowych hitów jak m.in. "Ból i blask" oraz "Desperado" najgorsze ma już za sobą, o czym poinformował na Twitterze. Hiszpański aktor pokazał zabawne  zdjęcie, na którym wykonuje kopniaka w stronę grafik przedstawiających koronawirusa pod mikroskopem.

"Po 21 dniach choroby mogę powiedzieć, że pokonałem Covid 19. Jestem myślami z tymi, którym się nie udało i tymi, którzy byli w gorszej sytuacji ode mnie. Odwaga dla wszystkich, będących w środku tej walki" - podkreślił aktor, dodając do wpisu hasztag #Covid. Pod wpisem Antonio Banderasa na Twitterze pojawiło się mnóstwo słów wsparcia.

Posłuchaj podcastu

RadioZEt.pl