Zamknij

Apel o usunięcie Filipa Chajzera z wizji. Tysiące osób podpisały petycję

Patrycja Chudolińska
03.12.2019 16:18
Filip Chajzer
fot. Instagram/filip_chajzer

Filip Chajzer nie cieszy się obecnie dobrą passą. Internauci i widzowie "Dzień dobry TVN" żądają, by po ostatniej wpadce usunąć znanego prezentera z wizji.

Filip Chajzer udawał atak paniki w "Dzień dobry TVN"

Filip Chajzer po raz kolejny naraził się widzom programu śniadaniowego "Dzień dobry TVN". Podczas rozmowy z psycholożkami zaczął udawać atak paniki, w nieprzemyślany sposób parodiując bardzo poważny problem, z którym zmagają się tysiące osób. Jego zachowanie wywołało głosy oburzenia. Niektórzy zaczęli atakować go personalnie, m.in. poprzez media społecznościowe. Stworzona została również petycja, aby usunąć Filipa Chajzera z wizji.

Internauci żądają usunięcia Filipa Chajzera

"Apel do TVN o usunięcie Filipa Chajzera z wizji" - tak nazywa się wydarzenie na Facebooku, do którego dołączyło już ponad 20 tys. osób. Blisko 2 tys. podpisało petycję online stworzoną przez organizatorów wydarzenia.

Prosimy stację TVN o usunięcie prezentera szkodliwego społecznie (pana Filipa Chajzera) z wizji. Nie będziemy tolerować wyśmiewania osób chorych i LGBT, molestowania i prześladowania kobiet oraz wielu innych zachowań tego znanego „prezentera” - zamieścili w opisie swojej akcji.

To nie pierwszy raz, gdy czyn Filipa Chajzera oburzył internautów. Wcześniej aferę wywołały m.in. przyprowadzenie do studia "DDTVN" małej małpki oraz zachowanie prezentera w programie "Ameryka Express" (pocałował przypadkową kobietę, co wiele osób uznało za niestosowne).

Myślicie, że reakcja internautów faktycznie może zagrozić pozycji Filipa Chajzera w "Dzień dobry TVN"?

Zagłosuj

Oglądasz "Dzień dobry TVN"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/PCh