Zamknij

Apoloniusz Tajner i Izabela Podolec pokazali dziecko w „Dzień Dobry TVN”

Judyta Wanicka
28.10.2019 10:52
Apoloniusz Tajner i Izabela Podolec
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/East News

Apoloniusz Tajner i Izabela Podolec pojawili się w „Dzień Dobry TVN” razem ze swoim półtoramiesięcznym synkiem Leopoldem. Świeżo upieczeni rodzice opowiedzieli o narodzinach dziecka. Jak 29-letnia Izabela Podolec odnajduje się w roli mamy?

Apoloniusz Tajner ponad miesiąc temu po raz trzeci został ojcem. Jego o 36 lat młodsza żona, Izabela Podolec, urodziła mu syna, który otrzymał imię Leopold. Świeżo upieczeni rodzice zdecydowali się wystąpić w programie „Dzień Dobry TVN”. Zabrali ze sobą synka. Tajnerowie opowiedzieli o narodzinach dziecka oraz zdradzili, jak radzą sobie z hejtem na swój temat.

Apoloniusz Tajner i Izabela Podolec z synem w „Dzień Dobry TVN”

Prezes Polskiego Związku Narciarskiego i jego piękna żona pierwszy raz od narodzin syna pojawili się w telewizji. Para znana jest z tego, że niechętnie dzieli się swoim życiem prywatnym, a jeśli już pojawia się na salonach, to przeważnie są to kolejne edycje Balu Mistrzów Sportu. Jednak narodziny pierwszego dziecka skłoniły ich do wizyty w popularnej śniadaniówce.

Apoloniusz Tajner i Izabela Podolec zdradzili, że syn Leopold przyszedł na świat 10 września. Maluch zrobił im niespodziankę, ponieważ urodził się przed planowanym terminem. Izabela Podolec wspomina, że zgłosiła się do szpitala z powodu podwyższonego ciśnienia, a wróciła do domu z dzieckiem.

Pojechałam do szpitala, ponieważ miałam nadciśnienie tętnicze. Nie spodziewałam się, że po tej wizycie wrócę do domu już z synkiem – opowiadała w „Dzień Dobry TVN”.

Cały czas mogła liczyć na wsparcie męża, który przełożył wyjazd służbowy do Warszawy i pojechał z nią do szpitala. Apoloniusz Tajner jest doświadczonym tatą, dlatego dokładnie wiedział, co robić. Gdy po czterech dniach już we troje wrócili do domu, były trener bez problemu poradził sobie z opieką nad synkiem.

Mój mąż kompletnie się w tym odnalazł, widać, że jest doświadczonym ojcem, odczuwam to. Nie wyobrażam sobie, żebym miała być sama w tym czasie zaraz po porodzie. Albo to przychodzi z wiekiem, albo się muszę tego nauczyć – wyznała.

Apoloniusz Tajner i Izabela Podolec z synem Leopoldem
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/East News

Izabela Podolec jest młodsza od Apoloniusza Tajnera o 36 lat. 29-latka zabawnie skomentowała fakt, że wnuki jej męża będą musiały mówić do małego Leopold 'wujku'. Prowadzący podchwycili temat dużej różnicy wieku i zapytali, jak para radzi sobie z hejtem na temat swojego związku. Izabela Podolec wyznała, że nie przejmuje się krytyką.

Hejt nas dotyczy, ale nie dotyka. Jakbym się miała tym przejmować, groziłaby mi depresja. Dziecko mamy po 8 latach związku, więc już trochę inaczej teraz na to patrzą – powiedziała. 

Apoloniusz Tajner również nie śledzi komentarzy w sieci.

Ja tego nie zauważam, jestem skupiony na innych rzeczach – powiedział były trener Adama Małysza.

Czy bycie tatą w wieku 65 lat nie jest zbyt obciążającym doświadczeniem dla Apoloniusza Tajnera? Prezes PZN przyznał, że narodziny syna wywróciły jego życie do góry nogami, lecz opieka nad synkiem dostarcza mu mnóstwa pozytywnej energii.

Nowego członka rodziny poznała już 40-letnia siostra Dominika Tajner. 36-letni Tomisław jeszcze nie zdążył przywitać się z braciszkiem.

Apoloniusz Tajner poślubił o 36 lat młodszą Izabelę Podolec

Syn Leopold Apoloniusz ze związku z Izabelą Podolec jest trzecim dzieckiem Apoloniusza Tajnera. Były prezes PZN ma dwoje dzieci z pierwszego małżeństwa: Dominikę Tajner (40 l.) i Tomisława (36 l.). Dla swojej nowej wybranki rozwiódł się z żoną. Ślub odbył się zeszłej wiosny w tajemnicy przed mediami. Izabela Podolec ma 29 lat i jest młodsza od Apoloniusza Tajnera o 36 lat. Były trener Adama Małysza i piękna brunetka zaczęli spotykać się, gdy Izabela miała 21 lat. Poznali się w pociągu linii Kraków-Warszawa.  

RadioZET.pl/jw