Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Apoloniusz Tajner zostanie ojcem w wieku 65 lat

04.04.2019 12:22

Były trener polskich skoczków narciarskich, Apoloniusz Tajner, po raz kolejny zostanie ojcem. Jego młodsza o 36 lat ukochana, Izabela Podolec, spodziewa się dziecka.

Apoloniusz Tajner zostanie ojcem w wieku 65 lat fot. Kamil PIKLIKIEWICZ/East News

Apoloniusz Tajner to jeden z najbardziej uznanych polskich trenerów skoków narciarskich, który uzyskał tytuł trenera klasy mistrzowskiej. Największą sławę zdobył, trenując Adama Małysza, który pod jego wodzą trzykrotnie zdobył Puchar Świata, trzykrotnie mistrzostwo świata oraz dwa medale olimpijskie.

Tajner ma dwójkę dzieci, syna Tomisława oraz córkę Dominikę, obecną żonę Michała Wiśniewskiego (piosenkarz w marcu zdecydował się złożyć pozew o rozwód). Jest także dziadkiem 13-letnich Maksymiliana i Sary.

Obecną partnerkę, Izabelę Podolec, Apoloniusz poznał w pociągu. Trener miał wówczas 57 lat, a Iza zaledwie 21. Mimo różnicy wieku zaiskrzyło i para jest ze sobą od ośmiu lat. Co ciekawe, podczas pierwszego spotkania kobieta była pewna, że rozmawia z jednym z aktorów z "Na Wspólnej".

Apoloniusz Tajner i Izabela Podolec fot. Piotr Molecki/East News

Apoloniusz Tajner zostanie ojcem

Obecnie Apoloniusz Tajner ma 65 lat, a jego wybranka 29.

- Ja się zawsze śmieję, że całe dorosłe życie spędziłam z Apoloniuszem i on też mnie w jakiś sposób ukształtował - opowiadała w wywiadzie Izabela.

Jak informuje "Super Express", związek Tajnera i Podolec wszedł na zupełnie nowy poziom. Izabela jest bowiem w ciąży. Dziecko ma pojawić się na świecie latem. Przyszli rodzice nie zdradzili jednak, czy spodziewają się chłopca, czy dziewczynki.

RadioZET.pl/se.pl/MF

Oceń