Zamknij

Apoloniusz Tajner o późnym ojcostwie: "To mnie bardzo odmładza i motywuje"

Sylwia Wamej
21.04.2020 10:16
Apoloniusz Tajner
fot. Tricolors/East News

Apoloniusz Tajner w październiku 2019 roku ponownie został ojcem. Razem z młodszą o 37 lat Izabelą Podolec powitali na świecie syna - Leopolda. W rozmowie z serwisem Onet Sport Apoloniusz Tajner opowiedział o dojrzałym ojcostwie, które jak sam podkreśla, odmładza go.

Apoloniusz Tajner zachwala późne ojcostwo

Apoloniusz Tajner i Izabela Podolec w październiku 2019 roku zostali rodzicami synka - Leopolda. 66-letni były trener skoczków narciarskich w okresie pandemii chroni siebie i swoich bliskich, dlatego nie wychodzi z domu. W rozmowie z Onet Sport opowiedział o późnym ojcostwie. Jak podkreśla, w dojrzałym rodzicielstwie czuje się świetnie, a opieka nad maleństwem odmładza go i motywuje.

"Dobrze, a nawet bardzo dobrze. To mnie bardzo odmładza i motywuje. Mentalnie też odżyłem. Ojcostwo bardzo fajnie na mnie działa" - powiedział Apoloniusz Tajner w rozmowie z Onetem.

Apoloniusz Tajner w całej pandemii widzi taki plus, że może dużo czasu spędzać ze swoim synkiem.

"I z tego się cieszę. To zatem jest duży plus"  - podkreślił.

Związek Apoloniusza Tajnera i Izabeli Podolec od początku budził sporo kontrowersji. Były trener zostawił dla młodszej o 37 lat żonę, z którą był związany przez lata. Apoloniusz Tajner i Izabela Podolec pobrali się rok temu, a kilka miesięcy później na świat przyszedł ich syn - Leopold.

"Jesteśmy szczęśliwi, bo to wyczekane dziecko" - mówił Tajner w jednym z wywiadów.

Apoloniusz Tajner
fot. Tricolors/East News

Apoloniusz Tajner: Ile ma dzieci?

Apoloniusz Tajner z poprzedniego małżeństwa jest tatą dwójki dzieci: córki Dominiki i syna Tomisława. Dominika Tajner jest absolwentką Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie, gdzie studiowała na kierunkach: Turystka i Rekreacja oraz Odnowa Psychosomatyczna. Pracowała też jako menadżer jednego z hoteli w Wiśle. Z kolei Tomisław Tajner był skoczkiem narciarskim i kombinatorem norweskim.

Zagłosuj

Lubisz dzieci?

Liczba głosów:

Rozlicz PIT za darmo i przekaż 1 procent podatku na Fundację Radia ZET 

RadioZet.pl/OnetSport/ SW