Zamknij

Apoloniusz Tajner został ojcem. 65-letni trener skoczków potwierdził narodziny syna

Judyta Wanicka
21.10.2019 17:38
Apoloniusz Tajner i Izabela Podolec
fot. Piotr Molecki/East News

Apoloniusz Tajner potwierdził, że został ojcem. Jego młodsza o 36 lat żona, Izabela Podolec, urodziła mu syna. Apoloniusz Tajner zdradził, jak ma na imię jego trzecie dziecko. Już tradycyjnie postawił na starodawne, szlachetne imiona.

Apoloniusz Tajner potwierdził narodziny syna

Apoloniusz Tajner i jego żona Izabela Podolec zostali rodzicami. Były trener skoczków narciarskich zdradził w rozmowie z tabloidem, że urodził mu się syn. Chłopiec przyszedł na świat już półtora miesiąca temu, lecz Tajnerowie dopiero teraz zdecydowali się obwieścić dobrą nowinę światu. Apoloniusz Tajner wyjawił, że jego syn otrzymał imiona Leopold Apoloniusz.

Potwierdzam, że zostałem ojcem. Dziecko urodziło się zdrowe, a nosi imiona Leopold Apoloniusz - powiedział w rozmowie z „Super Expressem” prezes Polskiego Związku Narciarskiego.

Apoloniusz Tajner poślubił o 36 lat młodszą Izabelę Podolec

Syn Leopold Apoloniusz ze związku z Izabellą Podolec jest trzecim dzieckiem Apoloniusza Tajnera. Były trener Adama Małysza ma dwoje dzieci z pierwszego małżeństwa: Dominikę Tajner (40 l.) i Tomisława (36 l.). Dla swojej nowej wybranki rozwiódł się z żoną. Ślub odbył się zeszłej wiosny w tajemnicy przed mediami.

Izabela Podolec ma 29 lat i jest młodsza od Apoloniusza Tajnera o 36 lat. Trener i piękna brunetka zaczęli spotykać się, gdy Izabela miała 21 lat. Poznali się w pociągu linii Kraków-Warszawa. Podolec przyznała jednak, że nie była to miłość od pierwszego wejrzenia. Pytana o dużą różnicę wieku 29-latka stwierdziła, że kompletnie tego nie odczuwa.

To nie jest tak, że wszystko jest idealne. A teraz, czy ja widzę różnicę wieku? Myślę, że nie. Wiadomo, w każdym związku są kłótnie, ale one nie są spowodowane różnicą wieku. Ja też tego nie odczuwam. Poza tym, u nas jest specyficzna sytuacja, ponieważ poznałam Apoloniusza, jak miałam 21 lat. Jesteśmy siedem lat razem. On w jakiś sposób mnie ukształtował. Więc było trochę łatwiej - mówiła w "Dzień Dobry TVN".

Teraz Apoloniusz Tajner będzie musiał łączyć obowiązki dziadka i ojca. Prezes Polskiego Związku Narciarskiego ma dwoje wnucząt: 13-letniego Maksymiliana, syna Dominiki, oraz 13-letnią Sarę, córkę Tomisława.

RadioZET.pl/jw