Zamknij

Apoloniusz Tajner został ojcem. Dominika Tajner skomentowała narodziny. "Maluszek jest cudny"

Maciej Friedrich
22.10.2019 14:46
Apoloniusz Tajner został ojcem. Dominika Tajner skomentowała narodziny. "Maluszek jest cudny"
fot. MAREK MALISZEWSKI/REPORTER /EAST NEWS

Apoloniusz Tajner po raz trzeci został ojcem. Na świat przyszedł Leopold Tajner, owoc związku Apoloniusza z o 36 lat młodszą Izabelą Podolec. Narodziny kolejnego brata skomentowała Dominika Tajner. Jak czuje się w roli siostry?

Apoloniusz Tajner po raz trzeci został ojcem. 65-letni trener skoczków poinformował w poniedziałek 21 października, że na świat przyszedł jego syn Leopold. Matką chłopca jest młodsza od Tajnera o 36 lat żona, Izabela Podolec. Apoloniusz ma już 36-letniego syna Tomisława Tajnera i 40-letnią córkę Dominikę Tajner. To właśnie była żona Michała Wiśniewskiego w wywiadzie dla serwisu Plejada skomentowała narodziny Leopolda.

Dominika Tajner komentuje narodziny dziecka Apoloniusza Tajnera

Trzeba przyznać, że Dominikę Tajner i jej nowo narodzonego braciszka dzieli spora różnica wieku. 40-latka nie ukrywa jednak radości z faktu, że ponownie została siostrą.

- Bardzo dobrze czuję się ponownie w roli starszej siostry. Maluszek jest cudny, mój drugi brat. Wprawdzie jest 40 lat młodszy, ale będę dla niego tak samą dobrą siostrą, jak byłam dla mojego drugiego brata - wyznała w rozmowie z Plejadą.

Dominika zdradziła również, skąd wziął się pomysł na imię dla jej braciszka. Apoloniusz i Izabela zdecydowali się nazwać syna Leopold ze względu na rodzinną tradycję. 

- Imię ma po dziadku, który był wspaniałym, dobrym człowiekiem. Chcemy, aby maluszek wyrósł na dobrego człowieka - oznajmiła.

Zagłosuj

Interesujesz się życiem gwiazd?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/plejada.pl/MF