Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Justyna Dżbik
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Apoloniusz Tajner został ojcem. Dominika Tajner skomentowała narodziny. "Maluszek jest cudny"

22.10.2019 14:46

Apoloniusz Tajner po raz trzeci został ojcem. Na świat przyszedł Leopold Tajner, owoc związku Apoloniusza z o 36 lat młodszą Izabelą Podolec. Narodziny kolejnego brata skomentowała Dominika Tajner. Jak czuje się w roli siostry?

Apoloniusz Tajner został ojcem. Dominika Tajner skomentowała narodziny. "Maluszek jest cudny" fot. MAREK MALISZEWSKI/REPORTER /EAST NEWS

Apoloniusz Tajner po raz trzeci został ojcem. 65-letni trener skoczków poinformował w poniedziałek 21 października, że na świat przyszedł jego syn Leopold. Matką chłopca jest młodsza od Tajnera o 36 lat żona, Izabela Podolec. Apoloniusz ma już 36-letniego syna Tomisława Tajnera i 40-letnią córkę Dominikę Tajner. To właśnie była żona Michała Wiśniewskiego w wywiadzie dla serwisu Plejada skomentowała narodziny Leopolda.

Dominika Tajner komentuje narodziny dziecka Apoloniusza Tajnera

Trzeba przyznać, że Dominikę Tajner i jej nowo narodzonego braciszka dzieli spora różnica wieku. 40-latka nie ukrywa jednak radości z faktu, że ponownie została siostrą.

- Bardzo dobrze czuję się ponownie w roli starszej siostry. Maluszek jest cudny, mój drugi brat. Wprawdzie jest 40 lat młodszy, ale będę dla niego tak samą dobrą siostrą, jak byłam dla mojego drugiego brata - wyznała w rozmowie z Plejadą.

Dominika zdradziła również, skąd wziął się pomysł na imię dla jej braciszka. Apoloniusz i Izabela zdecydowali się nazwać syna Leopold ze względu na rodzinną tradycję. 

- Imię ma po dziadku, który był wspaniałym, dobrym człowiekiem. Chcemy, aby maluszek wyrósł na dobrego człowieka - oznajmiła.

Zagłosuj

Interesujesz się życiem gwiazd?

RadioZET.pl/plejada.pl/MF

Oceń