Zamknij

Arek Braxton trafił do szpitala. Gwiazdor disco polo przeszedł poważną operację

11.08.2021 08:54
Arek Braxton disco polo
fot. Marek Maliszewski/REPORTER/East News

Arek Braxton trafił do szpitala w poważnym stanie. Powodem hospitalizacji były długo zaniedbywane problemy ze zdrowiem. Okazuje się, że znany prezenter i gwiazdor disco polo musiał przejść operację.

Arek Braxton to popularny wokalista disco polo, znany z takich przebojów jak "Ona Niebezpieczna", "Baila", "Ile chcę" oraz "Wymarzyłem sobie to". 50-letni muzyk i prezenter zaraża swoich fanów na koncertach pozytywnym nastawieniem, a jego taneczne piosenki podrywają słuchaczy do zabawy. Okazuje się jednak, że na następny występ piosenkarza przed publicznością trzeba będzie trochę poczekać. Arek Braxton trafił do szpitala z powodu poważnych problemów zdrowotnych.

Arek Braxton trafił do szpitala. Gwiazdor disco polo ma problemy ze zdrowiem

Arek Braxton trafił do szpitala i przeszedł operację. Jak się okazuje, to nie ostatni zabieg, która go czeka. Wokalista disco polo przyznał, że zaniedbał swoje zdrowie.

- Ostatnio skupiłem się na promocji mojego klipu do piosenki "Baila", rzuciłem się w wir koncertów i zapomniałem o swoim zdrowiu. Nie piłem zbyt dużej ilości wody w upały, mało jadłem. W rezultacie po występie złapał mnie ból nerek, duszności, wymioty. Karetka zabrała mnie do szpitala. Jestem już po jednym zabiegu, a jesienią znów idę pod nóż. Od dawna mam chore nerki, które po prostu zaniedbałem - powiedział Arek Braxton w rozmowie z "Super Expressem".

Życzymy dużo zdrowia i siły!