Zamknij

Ariana Grande boi się o swoje życie. Pod jej domem aresztowano stalkera z nożem. "Przeraża mnie"

23.09.2021 11:12
Ariana Grande
fot. VALERIE MACON/AFP/East News

Ariana Grande, jedna z największych gwiazd światowej muzyki, poważnie obawia się o swoje życie. Pod jej domem aresztowano stalkera, który miał przy sobie nóż. Sprawa trafiła do sądu, jednak piosenkarka ma obawy, że mężczyzna może wrócić, by skrzywdzić ją i jej najbliższych.

Ariana Grande to obecnie jedna z najpopularniejszych na świecie piosenkarek pop, która podobnie jak wiele innych gwiazd, karierę rozpoczynała jako aktorka w produkcjach młodzieżowych. Gwiazda serialu "Victoria znaczy zwycięstwo" wydała debiutancki album w 2013 roku, a płyta zadebiutowała na 1. miejscu listy "Billboard 200". Kolejne albumy pokazały, że świat oszalał na punkcie utalentowanej piosenkarki, a hity takie jak "Problem", "Into You" czy "Bang Bang" podbijały listy przebojów. Ogromne trasy koncertowe, wielkie pieniądze i uznanie milionów fanów oraz krytyków muzycznych - Ariana porównywana jest do takich legend jak Britney Spears czy Madonna, a "Billboard" uznał ją za najwybitniejszą artystkę  debiutującą w latach 2010-2019.

Grande cieszy się ogromną popularnością, a fani chcieliby być jak najbliżej życia artystki. Niestety, niektórzy nie rozumieją granicy pomiędzy życiem zawodowym i prywatnym, a wręcz w sposób patologiczny podchodzą do swoich idoli. Dotkliwie przekonała się o tym właśnie Ariana Grande. Pod posiadłością gwiazdy miał pojawić się fan, który stanowczo nalegał na spotkanie z nią. Kiedy ochrona chciała go odpędzić, wyciągnął nóż.

Ariana Grande ma niebezpiecznego stalkera. Gwiazda obawia się o swoje życie

Na szczęście uzbrojonym napastnikiem zajęła się policja i nikomu nic się nie stało, ale Ariana Grande nie ukrywa, że obawia się o życie swoje i swoich bliskich. 23-letni Aaron Brown, który miał nachodzić piosenkarkę już w lutym 2021 roku, otrzymał sądowy zakaz zbliżania się. Gwiazda jednak obawia się, że to nie powstrzyma go przed powrotem, być może z o wiele groźniejszymi zamiarami.

- Fakt, że pan Brown regularnie przychodził pod mój dom od ponad sześciu miesięcy, przeraża mnie. (...) Na podstawie jego gróźb martwię się o bezpieczeństwo moje oraz mojej rodziny. Boję się, że w przypadku braku zakazu zbliżania się, pan Brown będzie nadal przychodził do mojego domu i próbował fizycznie skrzywdzić lub zamordować mnie, lub moich najbliższych - powiedziała przed sądem w Los Angeles.

Niestety, Ariana to niejedyna gwiazda, która boi się prześladowców. Z tym samym problemem mierzyła się Katy Perry, a nawet polska prezenterka Izabela Janachowska.