Zamknij

Ariana Grande zaręczona. Piosenkarka pokazała pierścionek [FOTO]

21.12.2020 13:26
Ariana Grande
fot. VALERIE MACON/AFP/East News

Ariana Grande powiedziała "tak". Artystka pochwaliła się w mediach społecznościowych zdjęciem pierścionka zaręczynowego. Internauci natychmiast ruszyli z gratulacjami. Kim jest ukochany piosenkarki?

Ariana Grande to jedna z najbardziej popularnych i docenianych piosenkarek ostatnich lat. Album "Thank U, Next" wydany na początku 2019 roku został bardzo dobrze przyjęty przez fanów oraz krytyków. Artystka była nominowana do nagrody Grammy w najważniejszej kategorii "Album Roku". Jej single, takie jak "Thank U, Next", "7 Rings" czy "Break Up with Your Girlfriend, I'm Bored" podbiły listy przebojów na całym świecie.

Kariera piosenkarki jest imponująca. Jak się okazuje, wiele pozytywnych zmian zaszło także w jej życiu prywatnym. Choć w przeszłości jej związki kończyły się bardzo szybko, obecna relacja weszła na wyższy poziom. Ariana Grande przyjęła oświadczyny swojego ukochanego. Na Instagramie pochwaliła się zachwycającym pierścionkiem zaręczynowym.

Zobacz także: Ariana Grande nowym prezydentem USA. Teledysk do nowego singla "Positions" [WIDEO]

Ariana Grande zaręczyła się. Kim jest jej wybranek?

Ariana Grande przyjęła oświadczyny Daltona Gomeza, co przekazała w najnowszym wpisie na Instagramie. Na jednym z opublikowanych zdjęć widzimy imponujący pierścionek zaręczynowy z dużym diamentem oraz perłą. Fani oraz znajomi z show-biznesu gratulują Ari i cieszą się ze szczęścia pary.

Ariana Grande dawniej związana była m.in. z Grahamem Phillipsem, Jordanem Viscomi oraz Big Seanem. Przez dwa lata była w związku z Mac Millerem. Do rozstania doszło w 2018 roku, a kilka miesięcy później mężczyzna zmarł po przedawkowaniu środków odurzających. Od czerwca tego samego roku artystka spotykała się z Peterem Davidsonem znanym z programu "Saturday Night Live". Z obecnym narzeczonym - Daltonem Gomezem - Ariana związana jest od stycznia 2020 roku, a więc niecały rok. Mężczyzna nie jest związany z show-biznesem, a zawodowo zajmuje się handlem nieruchomości. Para zamieszkała razem tuż po wybuchu pandemii.