Zamknij

Ariana Grande zerwała zaręczyny z Petem Davidsonem? „To nie jest dobry czas na rozwijanie ich relacji”

Redakcja
15.10.2018 12:45
Ariana Grande zerwała zaręczyny z Petem Davidsonem? „To nie jest dobry czas na rozwijanie ich relacji”
fot. MediaPunch/REX/Shutterstock/EAST NEWS

Wokalistka Ariana Grande zaręczyła się z komikiem Petem Davidsonem po zaledwie kilku tygodniach związku. Dość szybko jednak pojawiły się informacje, że parze nie układa się zbyt dobrze. W niedzielę jeden z amerykańskich portali poinformował, że Ariana i Pete postanowili się rozstać.

Ariana Grande to obecnie jedna z największych gwiazd światowego popu. Piosenkarka swoją karierę rozpoczęła w broadwayowskim musicalu „13”. Jednak prawdziwą popularność przyniosła jej rola w serialu kanału Nickelodeon „Victoria znaczy zwycięstwo”. Talent wokalny i produkcyjny pozwolił jej odnieść fenomenalny sukces. W 2016 roku artystka została uznana przez magazyn „Time” jedną ze stu najbardziej wpływowych osób na świecie.

Ariana przez dwa lata była związana z raperem Mac Millerem. Para rozstała się w maju 2018 roku, a Grande już po kilku tygodniach zaręczyła się z nowym partnerem, komikiem Petem Davidsonem. Część fanów miała jej za złe, że podjęła tak poważne kroki na krótko po rozstaniu z Millerem, który walczył z uzależnieniem od narkotyków. Raper we wrześniu 2018 roku popełnił samobójstwo, co zupełnie załamało Arianę.

Ariana Grande i Pete Davidson
fot. REX/Shutterstock/EAST NEWS

Ariana Grande rozstała się z narzeczonym?

Śmierć byłego chłopaka nie pozostała bez wpływu na aktualny związek Ariany Grande. Coraz częściej mówiło się o kryzysie, a Pete miał nawet zamaskować jeden z tatuaży, które wykonał wraz z wokalistką. Narzeczeni nie pojawili się także na gali rozdania nagród Emmy.

W niedzielę, 14 października TMZ, jeden z największych amerykańskich portali zajmujących się show-biznesem, poinformował, że związek Grande i Davidsona to już przeszłość. Zerwanie zaręczyn miało być wspólną decyzją obu stron.

– Ariana Grande i Pete Davidson rozstali się w weekend. Obydwoje zgodnie stwierdzili, że to nie jest dobry czas na rozwijanie ich relacji – donosi TMZ.com

Przed piosenkarką z pewnością trudny okres. Będzie musiała poradzić sobie zarówno z tragiczną śmiercią Mac Millera, jak i miłosnym zawodem.

RadioZET.pl/MF