Zamknij

Katherine Schwarzenegger urodziła. Arnold Schwarzenegger został dziadkiem

10.08.2020 16:15
Katherine Schwarzenegger urodziła
fot. Instagram:@katherineschwarzenegger

Katherine Schwarzenegger, córka kultowego aktora Arnolda Schwarzeneggera, urodziła. Ojcem dziecka jest Chris Pratt, popularny aktor filmowy i telewizyjny. Radosną informację miał potwierdzić brat świeżo upieczonej mamy Patrick Schwarzenegger.

Arnold Schwarzenegger to postać, której nie trzeba nikomu przedstawiać. Obdarzony wieloma talentami austriacko-amerykański gwiazdor odniósł sukces w wielu dziedzinach. Karierę rozpoczynał jako kulturysta w wieku zaledwie 15 lat, by zdobyć między innymi tytuł Mr. Universe i siedem razy tytuł Mr. Olympia. Do dziś uważany jest za jednego z największych kulturystów w historii. Doskonała forma zwróciła na niego uwagę producentów kina akcji, Arnold stał się prawdziwą ikoną gatunku, występując w takich hitach jak "Conan Barbarzyńca" czy "Bohater ostatniej akcji". Największą sławę przyniosły mu jednak kreacje w serii filmów o Terminatorze. Na swoim koncie ma statuetkę Złotego Globu za "Niedosyt".

Schwarzenegger doskonale odnalazł się w polityce, dwukrotnie został wybrany na gubernatora stanu Kalifornia z ramienia Partii Republikańskiej. Przez ostatnie miesiące Arnold z niecierpliwością czekał na kolejne radosne wydarzenie w swoim życiu. W 2019 roku ukochana córka aktora, Arnold Schwarzenegger wyszła za innego gwiazdora Hollywood Chrisa Prata znanego między innymi ze "Strażników Galaktyki" czy "Jurassic World". W kwietni 2020 roku w mediach pojawiła się informacja, że małżonkowie spodziewali się dziecka.

 Atak na Arnolda Schwarzeneggera. Wszystko nagrała kamera

Katherine Schwarzenegger urodziła. Arnold Shwarzenegger został dziakiem

Wiemy już, że Arnold Schwarzenegger z dumą może nazywać siebie dziadkiem. Jak poinformował reporter C, radosną nowinę przekazał brat Katherine, Patrich Shwarzenegger. Mężczyznę przyłapano z różową torbą ze wstążeczką. Zapytany o to, jak czuje się jego siostra, miał podziękować za najlepsze życzenia z okazji zostania wujkiem i stwierdzić, że "oboje radzą sobie świetnie".

Entertainment Tonight poinformował także, że samochód Katherine i Chrisa pojawił się w szpitalu Santa Barbara 7 sierpnia, tego samego dnia do placówki przyjechali także Arnold Schwarzenegger i jego żona Maria Shiver.

Świeżo upieczonym rodzicom życzymy oczywiście wszystkiego najlepszego. Póki co nie pojawiła się informacja dotyczącą płci dziecka.