Zamknij

Arnold Schwarzenegger zostanie dziadkiem. Ojcem dziecka jest gwiazdor "Avengers"

Maciej Friedrich
27.04.2020 15:37
Arnold Schwarzenegger zostanie dziadkiem. Ojcem dziecka jest gwiazdor "Avengers"
fot. Instagram:@schwarzenegger

Arnold Schwarzenegger, gwiazdor między innymi kultowego "Terminatora", zostanie dziadkiem. Córka byłego gubernatora Kalifornii i jej mąż, znany z filmów Marvela Chris Pratt, ogłosili w radosną nowinę w mediach.

Arnold Schwarzenegger to postać znana na całym świecie. Utytułowany kulturysta zrobił ogromną karierę w Hollywood. Widzowie pokochali go przede wszystkim za role w filmach akcji, w tym między innymi kultowym "Terminatorze" i "Predatorze". Popularny Arnie doskonale radzi sobie także w biznesie i polityce, w latach 2003-2008 dwukrotnie wybierany był na gubernatora amerykańskiego stanu Kalifornia.

Teraz Schwarzenegger ma powody do radości, także w życiu osobistym. Najstarsza, 30-letnia córka aktora Katherine i jej mąż Chris Pratt poinformowali w sieci, że spodziewają się dziecka. Para pobrała się w 2019 roku. Katherine jest pisarką, natomiast Chris doskonale radzi sobie jako aktor, mogliśmy oglądać go między innymi w "Strażnikach Galaktyki" i "Jurassic World".

 Atak na Arnolda Schwarzeneggera. Wszystko nagrała kamera

Arnold Schwarzenegger zostanie dziadkiem. Córka aktora jest w ciąży

Małżonkowie potwierdzili informacje o ciąży w rozmowie z portalem "E!News". To pierwsze dziecko pary, Pratt wychowuje jednak 7-letniego syna z poprzedniego małżeństwa. Jak informują zagraniczne media, zakochani już teraz myślą o kolejnym potomku.

- Katherine wyraziła chęć zajścia w ciążę na początku 2020 roku. Chris ma pracowity rok i planuje kręcić filmy, ale oboje są gotowi rozpocząć następny rozdział ich szczęśliwego małżeństwa (...) Katherine zawsze kochała dzieci, a Jack jest dla niej wyjątkowy. Naprawdę lubi być z nim i patrzeć, jak rośnie. Chce być dobrą macochą i robić wszystko, co w jej mocy, aby zapewnić mu dom pełen miłości - czytamy.

Arnold z pewnością będzie kochającym dziadkiem, który nie będzie miał problemu z noszeniem maleństwa na rękach.

Richard Gere został ojcem. Hollywoodzki gwiazdor ma 70 lat

Zagłosuj

Lubisz filmy science-fiction?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/MF