Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Aga Kołodziejska
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Marcin Łukasik
Beata Tadla
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Artur Barciś chciał popełnić samobójstwo! Wstrząsające wyznania aktora

06.07.2018 11:59
xxx zet

Artur Barciś to bardzo ceniony polski aktor. Od lat związany jest z jedną kobietą – Beatą. Nawet po 32 latach małżeństwa są szczęśliwi. Jednak nie wszystkie momenty w ich życiu były łatwe.

Artur Barciś chciał popełnić samobójstwo! Wstrząsające wyznania aktora fot. Bartosz Krupa/EAST NEWS

W najnowszym numerze tygodnika „Dobre chwile” ukazał się artykuł o życiu Artura Barcisia. On i jego żona Beata są szczęśliwym małżeństwem od 32 lat. Zaiskrzyło między nimi na planie serialu „Pan na Żuławach” i od tamtej pory są razem. Okazuje się, że poznanie przyszłej żony było dla aktora prawdziwym ratunkiem.

Początek lat 80. był dla niego trudny. Stracił pracę w Teatrze Narodowym, nie miał pieniędzy ani mieszkania. Był sam i omal nie popadł w depresję. Był nawet moment, że chciał się zabić. Rozważał skok z mostu.

– Pamiętam, że pijany, w nocy, poszedłem na Most Śląsko-Dąbrowski i chciałem skończyć ze sobą. Do dziś nie wiem, co mnie powstrzymało – cytuje Barcisia tygodnik.

Na szczęście, kiedy poznał Beatę, młodą asystentkę montażysty, doznał prawdziwego olśnienia i stwierdził, że to jest kobieta na całe życie. W jednym z wywiadów wspomniał, że zakochał się w sekundę. Kiedy ją po raz pierwszy zobaczył, pomyślał, że to jego wielka miłość. Przysiadł się do niej w autobusie i spytał, czy za niego wyjdzie. Ostatecznie, zanim doszło do ślubu, minęły dwa lata. W podróż poślubną udali się do Hiszpanii. Pojechali tam używanym maluchem.

Ich uczucie płonie do dziś i tworzą bardzo udany związek. Trudno uwierzyć, że w życiu Barcisia mogło być tak dramatycznie.

RadioZET/Dobre Chwile/SA

Oceń
Tagi