Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Artur Barciś chciał popełnić samobójstwo! Wstrząsające wyznania aktora

06.07.2018 11:59

Artur Barciś to bardzo ceniony polski aktor. Od lat związany jest z jedną kobietą – Beatą. Nawet po 32 latach małżeństwa są szczęśliwi. Jednak nie wszystkie momenty w ich życiu były łatwe.

Artur Barciś chciał popełnić samobójstwo! Wstrząsające wyznania aktora fot. Bartosz Krupa/EAST NEWS

W najnowszym numerze tygodnika „Dobre chwile” ukazał się artykuł o życiu Artura Barcisia. On i jego żona Beata są szczęśliwym małżeństwem od 32 lat. Zaiskrzyło między nimi na planie serialu „Pan na Żuławach” i od tamtej pory są razem. Okazuje się, że poznanie przyszłej żony było dla aktora prawdziwym ratunkiem.

Początek lat 80. był dla niego trudny. Stracił pracę w Teatrze Narodowym, nie miał pieniędzy ani mieszkania. Był sam i omal nie popadł w depresję. Był nawet moment, że chciał się zabić. Rozważał skok z mostu.

– Pamiętam, że pijany, w nocy, poszedłem na Most Śląsko-Dąbrowski i chciałem skończyć ze sobą. Do dziś nie wiem, co mnie powstrzymało – cytuje Barcisia tygodnik.

Na szczęście, kiedy poznał Beatę, młodą asystentkę montażysty, doznał prawdziwego olśnienia i stwierdził, że to jest kobieta na całe życie. W jednym z wywiadów wspomniał, że zakochał się w sekundę. Kiedy ją po raz pierwszy zobaczył, pomyślał, że to jego wielka miłość. Przysiadł się do niej w autobusie i spytał, czy za niego wyjdzie. Ostatecznie, zanim doszło do ślubu, minęły dwa lata. W podróż poślubną udali się do Hiszpanii. Pojechali tam używanym maluchem.

Ich uczucie płonie do dziś i tworzą bardzo udany związek. Trudno uwierzyć, że w życiu Barcisia mogło być tak dramatycznie.

RadioZET/Dobre Chwile/SA

Oceń
Tagi