Zamknij

Artur Boruc pokazał urocze zdjęcie z synem. Fani: "Jak dwie krople wody"

Sylwia Wamej
30.12.2019 18:29
Artur Boruc
fot. Instagram.com/ Artur Boruc

Artur Boruc chętnie publikuje zdjęcia 7-miesięcznego synka - Noaha. Na najnowszej fotografii fani zauważyli niesamowite podobieństwo między synkiem i tatą. "Jak dwie krople wody" - piszą internauci.

Artur Boruc opublikował urocze zdjęcie z synkiem Noahem

Artur Boruc oprócz zdjęć z boiska chętnie publikuje też rodzinne fotografie. Widać, że synek sportowca - 7-letni Noah jest jego oczkiem w głowie. Ostatnio piłkarz opublikował urocze selfie, które błyskawicznie przypadło do gustu jego fanom. Internauci zwrócili też uwagę na uderzające podobieństwo między synkiem i tatą.  "Syn bliźniak", "kloniki", "krople wody", " o jaki podobny" - pisali followersi Artura Boruca.

Jak wspominała żona piłkarza Sara Boruc-Mannei w jednym z wywiadów, Artur bardzo mocno ją wspierał podczas porodu. "Mój superbohater Nono… Nawet nie wiem, od czego zacząć.. spełniło się nasze ogromne marzenie- przywitaliśmy naszego synka w zaciszu własnego domku, bez zgiełku szpitala, niepotrzebnego zamętu, bez znieczulenia. Mogliśmy doświadczyć wszystkiego sto razy bardziej, dokładniej, mocniej… Artur nie puścił mnie nawet na moment, trzymał tak mocno, jakby się bał, że utonę. Nie dałabym rady bez Niego" - pisała jakiś czas temu Sara Boruc Mannei.

Sara i Artur Boruc: Ile mają dzieci?

Sara i Artur Borucowie wspólnie wychowują trójkę dzieci: dwie córki, w tym Oliwię z poprzedniego związku Sary i synka - Noaha. Artur Boruc jest też ojcem syna Aleksandra, ze związku z Katarzyną Modrzewską.

Zagłosuj

Lubisz dzieci?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/SW