Zamknij

Artur Szpilka i Kamila Wybrańczyk na okładce „CKM”

Redakcja
27.04.2018 09:19
Kamila Wybrańczyk i Artur Szpilka CKM
fot. Instagram/Artur Szpilka

Dziewczyna Artura Szpilki, Kamila Wybrańczyk, zapozowała do sesji dla magazynu „CKM”. Na okładce pisma, obok niej pojawił się także bokser.

Artur Szpilka z dziewczyną Kamilą Wybrańczyk na okładce „CKM” to spora niespodzianka dla fanów boksera. Na głównym zdjęciu Kamila pojawia się tylko w sportowych spodniach, a jej piersi Artur zasłania bokserską rękawicą. Para pojawiła się w majowym numerze pisma. To wyjątkowa i przełomowa okładka, bo Artur Szpilka jest pierwszym mężczyzną, który kiedykolwiek w historii magazynu pojawił się właśnie na okładce.

— To się dzieje naprawdę! Pierwszy facet w dziejach na okładce „CKM”. I jego fantastyczna kobieta! — napisano w komentarzu do zdjęcia okładki na Instagramie „CKM”.

Dobry pomysł?

Artur Szpilka i Kamila Wybrańczyk dla „CKM”

Co ciekawe, fani pisma mają mieszane opinie co do tej okładki. Jedni chwalą Kamilę, ale uważają, że obecność Szpilki jest zbędna, inni porównują „CKM” do konkurencyjnego magazynu „Playboy”, stwierdzając, że „ma lepsze okładki”. Jeszcze ktoś żałuje, że to nie Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan.

Najnowszy numer jest dostępny w kioskach od 27 kwietnia 2018, a w magazynie znalazły się wywiady zarówno z Wybrańczyk, jak i Szpilką.

RadioZET.pl/SA