Zamknij

Ashley Graham pokazała ciało po porodzie. Modelka plus size nie wstydzi się rozstępów

Sylwia Wamej
18.02.2020 18:31
Ashley Graham
fot. Face to face/ Reporter/ East News

Ashley Graham, najsłynniejsza modelka plus size opublikowała na Instagramie fotografię pokazującą rozstępy. Zdjęcie zostało wykonane miesiąc po porodzie.

Ashley Graham pokazała rozstępy po porodzie

Ashley Graham to chyba najpopularniejsza modelka plus size. 32-letnia modelka niedawno została mamą pierwszego dziecka - synka Isaaca. Ashley chętnie dzieli się z fankami zdjęciami jak m.in. karmi synka piersią. Teraz poszła o krok dalej i opublikowała fotografię swojego ciała, w miesiąc po porodzie. Do zdjęcia, na którym widać rozstępy, dołączyła opis: "Ta sama ja. Kilka nowych historii" - napisała modelka.

Fanki zachwycone zdjęciem Ashley Graham

Pod postem pojawiło się mnóstwo komentarzy fanów popierających Ashley. Fanki dziękują jej za to, że pokazuje prawdziwy obraz kobiecego ciała po porodzie. Ashley Graham to zresztą królowa body positive. Modelka jeszcze przed ciążą namawiała kobiety do akceptacji swojego ciała i mówiła o pokochaniu siebie takim, jakim się jest. Będąc w ciąży, zdecydowała się na nagą sesję. Naga fotografia zebrała aż 1,4 mln polubień.

Warto dodać, że tego typu zdjęcia wciąż są rzadkością w mediach społecznościowych. Młode mamy lubią chwalić się zgrabnym ciałem i płaskim brzuchem w zaledwie kilka tygodni po porodzie.

Zagłosuj

Interesujesz się modą?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/SW