Zamknij

Ashley "Minnie" Ross nie żyje. Gwiazda reality show zginęła w wypadku

Patrycja Chudolińska
28.04.2020 13:17
Ashley Minnie Ross nie żyje
fot. Instagram/@msminnielwa

Ashley "Minnie" Ross nie żyje. Gwiazda reality show "Małe kobietki z Atlanty" (Little Women: Atlanta) zginęła w wypadku samochodowym. Miała 34 lata.

Ashley Ross nie żyje. Gwiazda reality show "Little Women: Atlanta", znana także jako "Minnie", zginęła w wypadku samochodowym. Sprawca nie zatrzymał się, by pomóc poszkodowanej. Tragiczną wiadomość potwierdził menadżer celebrytki.

- Z głębokim smutkiem, w imieniu rodziny potwierdzamy, że Ashley Ross, znana jako "Minnie", zginęła dziś w wieku 34 lat w wypadku samochodowym. Rodzina prosi o uszanowanie ich prywatności w tym bardzo trudnym czasie - napisano w oficjalnym oświadczeniu na profilu zmarłej.

Nie żyje gwiazda reality show. Ashley "Minnie" Ross z "Little Women: Atlanta" miała 34 lata

Jak podaje portal "People", Ashley Ross prowadząc swój samochód zderzyła się z innym pojazdem w pobliżu Old National Highway w niedzielę 26 kwietnia około godziny 23:00. Kierowca drugiego samochodu nie wezwał policji ani pogotowia. Ciężko ranna uczestniczka reality show została przewieziona do szpitala Grady Momerial. Zmarła następnego dnia o godzinie 22:30.

Poruszające wspomnienie o uczestniczce opublikowała jej przyjaciółka z programu, Amanda Salinas.

- Płaczę, gdy to piszę, nie mogę w to uwierzyć. Moja Minnie! Dlaczego cię od nas zabrali?! Dlaczego?! Wydaje nam się, że mamy cały czas na świecie, dopóki nie zdamy sobie sprawy, jak ulotny ten czas jest w rzeczywistości. Chciałabym, żebyśmy miały więcej czasu na powiedzenie sobie pewnych rzeczy, które odkładałyśmy na później, które wraz z tobą odeszły na zawsze. Obiecuję zachować cię przy życiu w moich wspomnieniach i być wsparciem dla twojej mamy i ciotki. Byłaś więcej niż naszą przyjaciółką, byłaś naszą siostrą i nadal nią jesteś - napisała pod wspólnym zdjęciem.

RadioZET.pl/PCh